Królestwa Północy prezentacja klanów – Heidel

Ludzi Heidela nie sposób pomylić z innymi wikingami. Mają czerwone nosy, chwiejny krok i — obowiązkowo – róg pełen trunku. Często po wykonanej pracy ciężko zwlec im się z łóżek. Odzwierciedliliśmy to mechaniką Przypisywania — gracz wydaje jednego ze swoich wikingów, by wykonali jakieś zadanie i wie, że szybko go nie odzyska.

W celu wybudowania najokazalszego imperium musisz dbać, aby twoi wikingowie nie zabawiali zbyt długo w karczmach i nie rozbili zbyt wiele statków. Zachowaj balans pomiędzy lokacjami z Przypisaniem i Uwolnieniem. Wybuduj tyle karczm, ile tylko zdołasz, bo nic nie przynosi Wikingom większej chwały niż dobra impreza z pieczonym baranem jako danie główne! Twoi ludzie muszą ciężko pracować na Polach, aby pozbierać wystarczająco dużo surowców potrzebnych do urządzenia uczty — szczególnie kluczowy jest oczywiście stały dopływ baranów!

Zdobywaj punkty na wypasaniu i pieczeniu baranów oraz warzeniu wyśmienitego here piwa! I pamiętaj, nie jest prawdziwym wikingiem ten, kto choć raz nie padł ofiarą Przypisania do nieprzytomności!

Share this

Zostaw komentarz