Kontakt

Biuro Portal Games czynne jest w godzinach od 7:00 do 16:00.

Dane kontaktowe

ul. Sienkiewicza 13

44-190 Knurów

Polska / Poland

Telefon: +48 32 334 85 38


W sprawie reklamacji prosimy korzystać z formularza.

W sprawie egzemplarzy recenzenckich prosimy pisać na adres: recenzje@portalgames.pl

W pozostałych sprawach prosimy pisać na adres: portal@portalgames.pl


Media Społecznościowe

Twitter PL: @portal_pl

Twitter ENG: @trzewik

Facebook PL: Portal Games

Facebook ENG: Portal Publishing

Facebook DE: Portal Games DE

Facebook lini wydawniczej 2Pionki: 2Pionki

Newsletter dla fanów

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje o najciekawszych nowościach i promocjach. Będziemy również informować Cię o wyjątkowych produktach i zdarzeniach w sklepie, a także organizowanych przez nas wydarzeniach.

Informacje prasowe dla mediów

Zachęcamy podmioty medialne, blogi, vlogi i redakcje do zapisywania się do naszego newslettera, którym rozsyłamy informacje prasowe.


Na wiadomości mailowe odpowiadamy w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jeśli nie otrzymaliście od nas odpowiedzi na waszego maila w przeciągu dwóch dni roboczych, sprawdźcie proszę najpierw waszą skrzynkę ze spamem – czasem nasze odpowiedzi trafiają tam przez przypadek.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Portal Games Spółka z o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190 Knurów), przy ul. Sienkiewicza 13, NIP 6312660554, KRS 0000617095, e-mail do kontaktu: portal@portalgames.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania informacji w formie Newslettera. Podanie danych zawartych w niniejszym formularzu, jak też wyrażenie zgody bądź zgód, o których mowa powyżej, jest w pełni dobrowolne i nie jest wymogiem prawnym. Brak zgody będzie oznaczał niemożliwość umieszczenia na liście mailingowej i otrzymywania treści marketingowych. Przetwarzanie danych odbywa się w oparciu o Twoją zgodę oraz do czasu jej cofnięcia. W zakresie wynikającym z przepisów prawa, masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Możesz również wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapoznaj się z Polityką prywatności.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @pbookownik: #recenzjaNaPięćgwiazdek 🤓 Detektyw Sezon 1 od @Portal_pl 👍 https://t.co/HGOmWztEKP
@ChojrakTheCat Tak, miesiące temu. Aktualny status realizacji tego projektu: https://t.co/6rQIE316OK W tym tygodni… https://t.co/9RGwBaw3jW

Newsletter