Nakład wyczerpany: ostatnie sztuki tych gier czekają na najszybszych!

W naszym głównym magazynie wyprzedały się już nakłady Kanagawy, Zombicide: Czarna Plaga oraz Architektów Zachodniego Królestwa. Możesz zamówić jeszcze ostatnie sztuki tych gier. Dodatkowo skończył się nakład bonusowych figurek w przedsprzedaży (Bob i Montablan) do gry Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty.

Jeśli chcesz zdobyć Kanagwę, Zombicide: Czarną Plagę bądź Architektów Zachodniego Królestwa, musisz sięgnąć po ostatnie sztuki w naszym sklepie lub szukać w ulubionych sklepach z planszówkami. 

Bob i Montablan były figurkami dołączanymi w przedsprzedaży do rozszerzenia Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty. Ich nakład wyczerpał się całkowicie.

Dodatkowo przypominamy, że nie można już zamawiać Neuroshimy: Last Aurory w wersji z plastikowymi znacznikami. Ten komponent także się wyprzedał. W naszym sklepie znajdziesz tylko grę podstawą, dodatek oraz zestawy (w tym z matą).

Cieszymy się, że cieszą was nasze gry. 😉 Dziękujemy za wsparcie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

W Leśnogrodzie sypnęło śniegiem😋 #Root https://t.co/t7MtPcIrJa
💓 GRAMY CHARYTATYWNIE💓 Aukcja kończy się w poniedziałek o godz. 10.00 🙂 Więcej szczegółów 👇 https://t.co/iEUVKzM1Qk https://t.co/d6OfU1CirC
Najnowsze Planszówki TV, kto przeoczył na żywo prognozę pogody, może nadrobić zaległości... 😂… https://t.co/JAdTB4Hhqg

Newsletter