Jakub Wędrowycz: Upiorne Wczasy a Dziki Samogon

Upiorne Wczasy a Dziki Samogon. Co nowego wprowadza nowa odsłona gry karcianej z bohaterami Andrzeja Pilipiuka?

🐔 Nowe lokacje

W Upiornych Wczasach lokacja znaczy dużo! Czy ruszasz na plażę w Dźwirzynie, czy na wesele u Bardaków, czy też zjeżdżasz w podziemia Kopalni Guido, czeka na ciebie inny sposób przygotowania rozgrywki oraz inny zestaw specjalnych zasad. Każda lokacja to inna mini-gra, inne wyzwanie, inny mechanizm, który trzeba opanować, rozbroić i pokonać… nim on pokona ekipę.

A do tego połączyliśmy z lokacjami sam rdzeń gry (mechanizm “wzmocnij kartę swojego kumpla”). Gracze muszą teraz być w jednym miejscu, by móc sobie pomagać. Są wybory, jest kombinowanie, jest krążenie od miejsca do miejsca, by się wesprzeć, zsynchronizować i zapanować nad tym, co wyczyniają poplecznicy…

Dzięki lokacjom mamy dużo więcej gry w grze!

🐔 Nowi bohaterowie

Upiorne Wczasy importują z Dzikiego Samogonu Wędrowycza i Semena – a przy okazji mieszają w ich taliach. Do awantury dołącza też dwoje nowych bohaterów: nieletni Piotruś, który zmienia ataki wręcz na dystansowe, i Urszulka Bardakówna, która ma w nosie pancerz przeciwników.

🐔 Nowe wyzwania

Upiorne Wczasy nie zmieniają wiele w samych zasadach, ale to, co w nich nowego, przekłada się na nowy poziom zarąbistego kombinowania. Rozgrywki bardziej różnią się od siebie za sprawą zasad lokacji, a działania graczy wymagają lepszej koordynacji i czytania sytuacji stworzonej przez układ kart. Upiorne Wczasy to tematycznie fazowa karcianka, a zarazem jest krwisty boss battler, którego nie sposób przejść z marszu.

🐔 Dobrany duet

Pogrzebaliśmy w zasadach lokacji, przy bohaterach i przy poziomie wyzwania stawianego graczom. Zostawiliśmy ten sam klimat, to samo wspólne kombinowanie, odpałowe akcje i niepowtarzalny styl zabawy rodem z książek Andrzeja Pilipiuka. Panie, panowie, seniorzy i nieletni – nadchodzi gra karciana Jakub Wędrowycz: Upiorne Wczasy.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.