Jak powróci Wieczna Wojna?

Już teraz można zamówić w przedsprzedaży Wieczną Wojnę, długo oczekiwaną odsłonę linii Aeon’s End. O Wiecznej Wojnie tylko w tym roku było głośno – zbierzmy więc to, co będzie się z nią działo w nadchodzących tygodniach.

Akcja Dodruk

Gra powraca do sprzedaży dzięki graczom, którzy zamówili ją w ramach Akcji Dodruk. To inicjatywa wydawnictwa Portal Games, która umożliwia powrót starszych, wyprzedanych tytułów, o ile zbierze się dość osób, które swoimi zamówieniami wyrażą taką chęć. Aktualnie trwająca odsłona jest wyjątkowa: dotyczy bowiem domykających linię dodatków do gry karcianej Shards of Infinity, a nie samego dodruku.

Jeśli chodzi o Wieczną Wojnę, uczestnicy Akcji Dodruk otrzymają swoje egzemplarze w pierwszej kolejności: podczas wysyłki w dniach 5-8 sierpnia. 

Przedsprzedaż

Jeśli Akcja Dodruk przeszła Ci koło nosa, nic straconego! Właśnie ruszyła regularna przedsprzedaż gry. Jej premierę przewidujemy na 22 sierpnia, a kopię zamówioną w przedsprzedaży otrzymasz ładnych kilka dni wcześniej.

Dlaczego warto?

Aeon’s End Wieczna Wojna to absolutna topka jeśli chodzi o deckbuildery i kooperacyjne karcianki w ogóle. I nie mówi tego jedynie dział marketingu Portal Games 🙂 Zerknij na opinie i rozgrywki dostępne online… albo na odzew, jaki wywołała sama Akcja Dodruk. To nie nadzieje Portalu odpowiadają za tę przedsprzedaż, tylko wsparty decyzjami finansowymi “plebiscyt” graczy! Okazało się, że to gra, której na rynku zwyczajnie brakowało.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.