Guns & Steel: Historia Ludzkości

Od Epoki Kamienia do New Age! Dzięki „Guns & Steel: Historia Ludzkości” w niecałą godzinę poznasz rozwój cywilizacji człowieka.

Guns & Steel: Historia Ludzkości składa się z dwóch zestawów kart: „Nowy Świat” i „Renesans”. „Nowy Świat” przedstawia dzieje ludzkości od początków rolnictwa i handlu wymiennego aż do czasów żołnierzy, rycerzy, silników spalinowych i atomowych okrętów podwodnych. Czy potrafisz umiejętnie wykorzystywać zasoby, aby nadążyć za nowymi, potężnymi technologiami?
Czy okażesz się tym światowym liderem, który zapoczątkuje nową erę w historii? Czy twoja cywilizacja wytrzyma próbę czasu? „Renesans” odkryje przed wami świat, w którym zmiana i postęp są
nieuniknione. Nowe, zaawansowane technologie podważają starożytne, tradycyjne wartości. Rozwój epoki renesansu stawia przed tobą ogromne wyzwania. Wielka moc wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Jednakże twoim zadaniem nie jest niszczyć, a zapewnić stabilizację, dać poczucie bezpieczeństwa i zapoczątkować nowy złoty wiek. Czy wniesiesz trwały wkład w swoją cywilizację?

Guns & Steel: Historia Ludzkości składa się z dwóch tematycznie uporządkowanych zestawów kart: „Nowego Świata” i „Renesansu”. Kilka pierwszych partii zalecamy rozegrać „Nowym Światem”, który w przystępny sposób pokazuje mechanikę gry. Następnie przejdźcie do „Renesansu” i przygotujcie się na nowe wrażenia. Po kilku rozgrywkach wymieszajcie oba zestawy i odkryjcie pełnię możliwości gry.

 

buttonek