“Ewakuacja” już od dzisiaj w sklepach!

Ewakuuj planetę na pokładach statków kosmicznych i zasiedl Nowy Świat w zaawansowanej grze strategicznej Vladimira Suchego. “Ewakuacja” od dzisiaj w najlepszych sklepach planszówkowych!

Kosmiczna przeprowadzka

Na starej planecie pozostała resztka zasobów i w pełni funkcjonalna gospodarka, ale ta planeta lada moment umrze. Nowa jest żywa i pełna surowców, ale trzeba ją skolonizować. Kosmiczna przeprowadzka wymaga od graczy budowy statków i sprawnego demontażu i przenosin, by nowa infrastruktura ruszyła z kopyta, zanim stara stanie się kompletnie niewydajna.

fot. Board Game Pictures

Tylko w Portal Games

Vladimir Suchy, autor m.in. Podwodnych Miast i Woodcrafta, przedstawia planszową grę euro z błyskotliwym ujęciem kosmicznego tematu i głęboką, pełną wzajemnych zależności mechaniką. Zamów grę w naszym sklepie, aby otrzymać ją razem z unikatową kartą zaprojektowaną specjalnie dla wydania polskiego!

Link: https://sklep.portalgames.pl/ewakuacja

A co o “Ewakuacji” sądzą recenzenci?

“Trzeba przyznać, że sam zamysł gry jest niebywale interesujący.” – Angry Board Gamer

Absolutnym game-changerem okazał się moduł zaawansowanych akcji, który przełożył się na znacznie efektywniejszą grę, zapewniając nam większe pole manewru i czyniąc ten cały mózgożerny proces decyzyjny bardzo przyjemnym doświadczeniem.” – Games Fanatic

Bardzo podoba mi się ten motyw ewakuacji planety. Gra bardzo dobrze to implementuje starając się nas zestresować. Bo widzimy jak upływają kolejne tury, a my mamy jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. Cały czas wydaje się mi, że nie zdążę i nie podołam temu zadaniu w pełni. Przecież nie chce nikogo zostawić na umierającej Ziemi.” – Brodaty Board Games

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.