ELEVEN: Football Manager Board Game Aktualizacja #1 – Osiągnęliśmy niezły kamień milowy!

Aktualizacja #1 – Osiągnęliśmy niezły kamień milowy!

Euro 2021 z każdym dniem jest coraz lepsze, a my zdradzimy trochę informacji o grze!

Cześć!
Nazywam się Ignacy Trzewiczek. Jestem właścicielem Portal Games i szefem zespołu developerów w Portal Games. Będę osobiście odpowiedzialny za wszystkie aktualizacje w tej kampanii i wraz z Thomasem Jansenem odpowiem na wasze pytania w komentarzach do sekcji Aktualizacje.

Miło cię poznać.

Blog
Zgodnie z obietnicą prowadzimy bloga podczas Euro2020. Codziennie piszemy z Thomasem krótki wpis na blogu o meczach z poprzedniego dnia i dzielimy się naszą pasją i spojrzeniem na futbol. Uważam, że jest to świetny sposób na lepsze poznanie projektanta gry i uzyskanie unikalnego spojrzenia na samą grę. Muszę ci powiedzieć, że nawet ja dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy o Thomasie, mimo że od jakiegoś czasu pracuję z nim codziennie przy ELEVEN! A jednak te posty na blogu pokazują go z nowego, super interesującego punktu widzenia! Gorąco polecam codziennie zaglądać na bloga!

Link:  Board game that tell stories

Ciekawostki
W większości wpisów na blogu Thomas lub ja wrzucamy kilka drobnych fragmentów na temat gry w Eleven. Cała kampania dotycząca gry rozpoczyna się we wrześniu, a my będziemy mieć dla Ciebie mnóstwo treści, które zaprezentują Ci grę, ale jeśli już masz na to ochotę, prawie codziennie pojawia się spoiler. Ciesz się Euro, ciesz się naszym blogiem o Euro i ciesz się wszystkimi spojlerami, które możesz znaleźć między wierszami! 🙂

Kamień milowy
Wczoraj osiągnęliśmy niesamowity kamień milowy – mamy teraz ponad 3000 obserwujących na tym projekcie. To pouczające i wspaniałe widzieć, że jest tak wielu fanów gier planszowych, którzy jednocześnie pasjonują się piłką nożną i są zainteresowani naszym menedżerem piłkarskim. Osobiście dziękuję każdemu z Was, który mówi o grze i pomógł nam dotrzeć do fanów piłki nożnej w społeczności gier planszowych. Dziękuję Wam.

Lista życzeń
Dzisiaj chciałbym zachęcić was do głośnego opowiadania o rzeczach, które chcielibyście znaleźć w grze. Mieliśmy taką sytuację w poprzedniej kampanii, którą prowadziłem (Robinson Crusoe Collectors Edition), kiedy fani opublikowali mnóstwo pomysłów, a my naprawdę wybraliśmy niektóre z nich i dodaliśmy je do gry. Globalna burza mózgów może robić niesamowite rzeczy.

Więc proszę, poniżej tej aktualizacji napisz, co chcesz w tej grze. Napisz, jaka jest Twoja wymarzona gra menedżera piłkarskiego. Napisz, co sprawi, że nas wesprzesz. Napisz, jaka jest wymarzona gra, opcja, wariant, reguła, którą chcesz w menedżerze piłkarskim. Przeczytamy każdy komentarz, a potem przeprowadzimy burzę mózgów z Thomasem i zobaczymy, co już jest w grze, a co możemy dodać.

Nadszedł czas, aby ukształtować grę i zmotywować zespół deweloperski do pracy.

Mówmy o Eleven
Nie ma wielu piłkarskich gier planszowych. Wydawcy odmawiają ich publikacji, gdy otrzymują prototypy. Powszechnie wiadomo, że gry piłkarskie się nie sprzedają. Powszechnie wiadomo, że kibice piłki nożnej to tylko niewielka nisza wśród planszówek. Powszechnie wiadomo, że nie ma sensu publikować gry dla tak małej i niszowej publiczności.

ELEVEN to niezły test. Opracowany przez uznanego, znanego na całym świecie wydawcę. Buduj na bazie ulubionych historii klubowych. Dzięki sztuce i komponentom najwyższej możliwej jakości. Mamy dobre karty. Jesteśmy gotowi do gry.

Aby wygrać tą grę, potrzebujemy Ciebie. Potrzebujemy zebrać każdego fana piłki nożnej. Potrzebujemy, aby każdy fan piłki nożnej zamanifestował się i powiedział głośno i wyraźnie: „Jesteśmy tutaj. Chcemy menadżera piłkarskiego. Portal Games nie podejmuje tutaj ryzyka. Portal Games wykonuje oczywisty ruch projektując menedżera piłkarskiego, na którego wszyscy czekaliśmy!”

Udostępnij tę kampanię.
Rozmawiać o niej.
Udostępnij na grupach FB.
Udostępnij na BGG.
Rozmawiaj o tym w pubach i na stadionach.
Gramy w jednej drużynie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.