Eleven Aktualizacja #8. Wszystko o stadionach

Cześć!
Dziś skupmy się na Stadionach. Dzięki dzisiejszemu celowi czynimy go jeszcze bardziej wszechstronnym i tematycznym. Dowiedz się więcej o tym aspekcie gry oraz o podejściu projektanta do niego w tej krótkiej aktualizacji!

Zacznijmy od podziękowania! Unikatowe plansze stadionów były tak niesamowitym pomysłem od was, fanów, że musieliśmy włączyć go do gry jako ekskluzywny cel dodatkowy.
Dzisiejszy cel zawiera także 5 nowych kafelków infrastruktury, które wybierzemy spośród najlepszych pomysłów, które fani przysłali nam w tej kampanii. A więc – jaką infrastrukturę chciałbyś dodać do swojego stadionu? Jakie korzyści powininna przynieść? Napisz swoje pomysły w komentarzu poniżej. Nadszedł czas, aby być kreatywnym i zacząć marzyć o swoim idealnym klubie piłkarskim!
Niestrudzenie pracujemy nad nową zawartością do kampanii Eleven, która zostanie ujawniona w nadchodzących dniach. Na razie bez szczegółów – nie chcemy psuć zabawy. Dziękujemy za wszystkie wspaniałe komentarze na temat ulepszenia plansz boiska, które zostały wczoraj odblokowane. My, zespół Portal Games, również jesteśmy graczami i w pełni rozumiemy magię posiadania gier planszowych w doskonałej jakości i pięknych dla oka!

Dzisiejszy cel dodatkowy to: 5 nowych kafelków infrastruktury i plansze stadionów z indywidualną grafiką!
Dodaj nowe ulepszenia do swojego stadionu za pomocą inaczej wyglądających plansz stadionowów i 5 dodatkowym kafelkom infrastruktury!
Każda plansza stadionu zawiera zdjęcie innego stadionu, więc każdy gracz ma indywidualnie wyglądającą siedzibę klubu, dzięki czemu gra jest bardziej tematyczna i wciągająca.
Nowe kafelki infrastruktury zostaną wybrane spośród najlepszych pomysłów fanów w tej kampanii. Naprawdę chcemy, abyś zbudował Stadion swoich marzeń!
Ten cel dodatkowy będzie dostępny tylko na Gamefound. Nie będzie częścią sklepowej wersji gry. Wszystkie cele dodatkowe zmieszczą się w pudełku.
Teraz zwróćmy się do projektanta Eleven, Thomasa Jansena, aby zobaczyć, jak przyjmie rolę infrastruktury w grze:

Infrastruktura

Lubię stadiony tak samo jak samą piłkę nożną. Uwielbiam stare klasyczne stadiony, ale także nowe. Jako neutralny kibic piłki nożnej, szczególnie kibicuję klubom z ładnymi stadionami. Nic na to nie poradzę.
Zanim odwiedzimy Twój stadion w Eleven, odwiedźmy Londyn po kilka przykładów, dobrze?
Najpiękniejszym stadionem w Londynie jest Craven Cottage, dom Fulham. Nie jest duży, ale jest piękny. Doskonały przykład klasycznego stadionu piłkarskiego. Zbudowany przez słynnego architekta Archibalda Leitcha. Każdy rozpoznaje piękne litery na jego boku: The Fulham Football Club. Jestem fanem.
Północny Londyn. Kiedyś było… Highbury. Arcydzieło. Mój ulubiony zawodnik wszech czasów grał wtedy dla Arsenalu: Dennis Bergkamp. Byłem fanem. Następnie przenieśli się do Emiratów. Nie widzę w tym żadnego piękna. Już nie jestem fanem.
Następnie rywalizuje z Tottenhamem Hotspur. Grali na pięknym White Hart Lane. Niestety musieli wyjechać. Ale nowy stadion został zbudowany z dużym szacunkiem dla swojego poprzednika. Absolutnie to kocham.
Stadion Tottenham Hotspur ma wszystko. Gdyby był w Eleven, zrobiłbym wszystko, żeby go mieć.

W Eleven możesz rozbudować swój stadion. Każdy token infrastruktury kosztuje 3 euro. Co byś zrobił, aby uczynić swój stadion równie wspaniałym, jak twój ulubiony? Zacznijmy budować.
Twój stadion ma 2 miejsca dla kibiców, ale oczywiście chcesz więcej. Jesteś w stanie podwoić pojemność. Oczywiście tego chcesz! Chociaż czas jest wszystkim. Twoi znajomi prawdopodobnie by się śmiali, gdyby prawie wszystkie twoje piękne nowe trybuny były puste. Może najpierw potrzebujesz kilku fanów.
A może chcesz nowy ośrodek treningowy. Blisko stadionu. Przyniesie ci dodatkową kondycję dla twojego zespołu. Lub postaw na piękne oświetlenie, aby wieczorami kibice mogli oglądać swoich zawodników tak samo dobrze, jak w ciągu dnia.

Oczywiście fani chcieliby mieć sklep dla fanów. Tutaj możesz wykorzystać zasoby fanów, aby uzyskać dochód.
Ale nie wydawaj zbyt dużo pieniędzy na te wszystkie fajne rozbudowy stadionu! Pod koniec każdego tygodnia płacisz za utrzymanie.
Tokeny infrastruktury zapewnią ci zasoby, a także punkty zwycięstwa, co moim zdaniem jest całkowicie uzasadnione. Stadion to Twój dom. To coś, z czego można być dumnym.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

♟ Cel Kampanii #9 - 12 pionów Akcji i środkowa plansza ♟ To ulepszenie pomaga śledzić dostępne akcje i zastępuje ko… https://t.co/b2w7bzgcnZ
🏟 Cel Kampanii #8 - Dodatkowe żetony Infrastruktury Stadionowej i unikalne plansze Stadionów 🏟 Ulepsz swój Stadion… https://t.co/VhNtfrttM7
💵 Cel Kampanii #4 - Planszówkowi Sponsorzy 💵 Dzięki temu minidodatkowi branża gier planszowych będzie reprezentowan… https://t.co/vFkQt0EDoQ

Newsletter