Eleven Aktualizacja #6. Zarządzanie personelem

Witam, Ronaldo wrócił i strzelił dwa gole, moja ukochana Borussia jak zwykle gra w szalony, rozrywkowy sposób, kończąc mecz 4:3 z Leverkusen, a Lewandowski oczywiście strzelił gola…
Ach, aktualizacja!
Tak jak obiecałem wczoraj, dzisiaj mamy mniejszą aktualizację, ale wciąż bardzo ciekawą! Chodźmy!

Powtarzałem to w kółko. Gramy w tej samej drużynie. Mamy wspólny cel. Robimy najlepszy planszowy menadżer piłkarski, jaki istnieje. Dlatego gra jest dostępna za pośrednictwem TTS i ma otwarty Dokument Google, w którym możecie przesyłać nam opinie i sugestie. Dlatego poprosiłem Was o wymyślenie pomysłów na firmy, do których powinniśmy dotrzeć jako karta sponsora.
A dzisiaj idziemy dalej.
Dzisiejsze odblokowanie dotyczy wyłącznie Waszych pomysłów. Proszę w komentarzach poniżej piszcie swoje pomysły na kartę pracownika. Proszę używać hashtagu #staff
Jeśli masz świetne pomysły, skorzystamy z niego. Jeśli nie masz pomysłu, nadal na Ciebie liczymy – czytaj pomysły innych użytkowników i daj kciuk w górę tym, które Ci się podobają.
Spośród tych, które mają najwięcej kciuków w górę, nasz zespół wybierze 8 najlepszych i wejdą do gry, a współtwórcy zostaną wymienieni w instrukcji, a może nawet będziemy mieć dla nich małą niespodziankę! 🙂

8 nowych kart członków personelu, które zaprojektujecie!
Dodaj jeszcze więcej różnorodności do swoich gier dzięki 8 dodatkowym kartom przedstawiającym członków personelu sugerowanych przez fanów tej kampanii. Chcesz więcej? Słuchamy!
Ta cel dodatkowy będzie dostępny tylko na Gamefound. Nie będzie częścią sklepowej wersji gry. Wszystkie cele dodatkowe zmieszczą się w pudełku.
A teraz nadszedł czas na Thomasa!

Personel
Jak często przeklinałeś swój ulubiony klub piłkarski? Jak często mówiłeś swoim przyjaciołom, że spisałbyś się o wiele lepiej? W Eleven masz szansę się wykazać.
Ale myliłbyś się, gdybyś myślał, że chodzi o graczy. W klubie jest o wiele więcej ważnych osób. Nie inaczej jest w Eleven.
Karty personelu są bardzo potężnym elementem gry. Pomagają na wiele różnych sposobów. Sprawiają, że twój klub jest bardziej wydajny, twoja drużyna silniejsza i zapewnia ci punkty zwycięstwa, jeśli grasz dobrze. Możesz ich wynająć za kilka euro. W większości przypadków zapewniają one nowe akcje, bonusy i zdolności.

Przyjrzyjmy się niektórym kartom.
Mamy różnych trenerów. Są w stanie wyszkolić zawodnika. Normalnie zapłaciłbyś jeden zasób kondycji i możesz odwrócić kartę zawodnika, co wzmacnia go lub otwiera nowe umiejętności. Są stewardzi, którzy zwiększają tłum. Trenerzy fitness zapewniają dodatkowe zasoby fitness. Potrzebujesz ich, aby wybrać swoich zawodników. (Muszą być sprawni, aby zagrać). Menedżerowie zwiększą twoje operacje, co da ci więcej działań. Skauci pomogą Ci zdobyć lepszych graczy za mniej i wiele więcej. Większość kart personelu tego samego rodzaju ma różne zdolności.
Możesz też postarać się o najlepszą kadrę w lidze. Dzięki temu otrzymasz punkty zwycięstwa. Karty personelu są oznaczone kolorami. Im więcej masz kart określonego koloru, tym więcej zdobywasz punktów. Na przykład, jeśli masz 2 pierwszych trenerów, taktyka i młodszego trenera, zdobywasz 5 punktów zwycięstwa! Założ się, że stworzą dobry zespół.

Ale tak jak w przypadku stadionu i zawodników, płacisz za nich koszty utrzymania na koniec każdej rundy. Im więcej masz pracowników, tym więcej płacisz. Ale nie masz nic przeciwko. I tak nie potrzebujesz tego drogiego zawodnika. Chcesz, żeby twój personel był szczęśliwy, prawda?

Dziękujemy za dzisiaj,

Do usłyszenia jutro!

Thomas i Ignacy

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

♟ Cel Kampanii #9 - 12 pionów Akcji i środkowa plansza ♟ To ulepszenie pomaga śledzić dostępne akcje i zastępuje ko… https://t.co/b2w7bzgcnZ
🏟 Cel Kampanii #8 - Dodatkowe żetony Infrastruktury Stadionowej i unikalne plansze Stadionów 🏟 Ulepsz swój Stadion… https://t.co/VhNtfrttM7
💵 Cel Kampanii #4 - Planszówkowi Sponsorzy 💵 Dzięki temu minidodatkowi branża gier planszowych będzie reprezentowan… https://t.co/vFkQt0EDoQ

Newsletter