Eleven Aktualizacja #2. Tydzień w klubie.

Dostępna nowa nagroda – Eleven Gameplay All-In! Witaj, to już drugi dzień kampanii i pierwsza fala waszych opinii. Nasz zespół uważnie czyta wszystkie Wasze komentarze i już na nie odpowiadamy! Oto krótkie informacje!

Gameplay All-In pledge najważniejsza zmiana – po Waszych opiniach stworzyliśmy wsparcie all-in, dzięki któremu możecie zamówić grę ze wszystkimi 5 dodatkami w lepszej cenie. Nie chcę wchodzić w szczegóły o piekle, które dzieje się obecnie w branży i o tym, jak koszty produkcji i transportu wzrosły w ciągu ostatniego roku. W pełni rozumiem, że zasługujecie na najlepszą możliwą cenę, a rolą naszego zespołu produkcyjnego jest negocjowanie rozsądnych kosztów produkcji.
Zdecydowaliśmy się połączyć grę podstawową i wszystkie dodatki oraz obniżyć tutaj trochę cenę. Mam nadzieję, że uznacie tę zmianę za krok w dobrym kierunku.
Mamy inne pomysły, ale wszystko zależy od wzrostu kampanii (większy nakład pozwala nam na renegocjowanie ceny z fabryką). Wasze opinie mają znaczenie (czy powinniśmy starać się robić je w mniejszych pudełkach? – są różne pomysły do ​​omówienia).
Podsumowując – zdajemy sobie sprawę, że wzrost kosztów produkcji w Chinach jest problemem, a naszym celem jest, aby ten problem był dla Państwa jak najmniejszy.
Mecz przeciwko innemu graczowi w podstawowej grze Eleven jest jeszcze niegotowy. Oczywiście testowaliśmy różne warianty tego pomysłu i chociaż wiele z nich zadziałało, zawsze wydłuża to grę i nie jest zabawne w wariancie dla 3 graczy, kiedy dwóch graczy gra przeciwko sobie, a trzeci gracz czeka na swoją kolej.
Mamy jednak w dalszej części tej kampanii małą niespodziankę, więc bądźcie czujni i zaufajcie nam!

Rynek transferowy dodaje 6 nowych kart transferowych. Każda karta pokazuje zmieniające się ceny na rynku transferowym dla określonych typów zawodników. Wprowadza to kolejną warstwę taktyczną do gry, która jest szczególnie ważna, gdy budujesz swoją strategię wokół szkolenia Młodych i sprzedawania ich większym klubom. Dodaje również bezpośrednią interakcję, ponieważ jeden gracz może przenieść swojego piłkarza, co powoduje zmianę na rynku transferowym i losowanie nowych kart. Dzięki temu rozszerzeniu, jeśli Twoja strategia polega na trenowaniu, a następnie sprzedawaniu zawodników (Borussia Dortmund, myślę o Tobie!) – interakcja rośnie tutaj w sposób wredny! 😉
Ten dodatek do rozgrywki to eksluzywny cel Gamefound dla Eleven. Nie będzie częścią wersji sklepowej gry. Wszystkie cele dodatkowe zmieszczą się w pudełku.

Tydzień w klubie
Poniedziałek
Rano otrzymasz żetony zasobów na tydzień. Sprawdzasz swoje 4 tory i zyskujesz taką ilość zasobów. Tak więc, jeśli ścieżka budżetu wynosi 2, zyskujesz 2 gotówki. Jeśli twój tor morale wynosi 4, zyskujesz 4 punkty morale.

Żetony te możesz wydać w różnych sytuacjach później w ciągu tygodnia. Na przykład użyj swoich żetonów kibiców, aby zapełnić stadion lub użyj swoich żetonów fitness, aby zmusić graczy do wykonywania specjalnych akcji na boisku.
Następnie udajesz się do sali zarządu na spotkanie zarządu. Klub ma 3 dyrektorów. Wszyscy mają różne opinie. Na przykład niektórzy postrzegają klub głównie jako biznes. Przede wszystkim chcą zarabiać. Nie wymienię tutaj żadnych prawdziwych klubów, ale prawdopodobnie znasz jeden lub dwa, które pasują do opisu. Niektórzy dyrektorzy uważają, że klub należy do fanów, niektórzy zrobią wszystko, aby mieć najlepszą drużynę. Masz jedną na myśli? Wszystkie te różne opinie wpływają na podejmowane przez nich decyzje. Powinieneś więc uważać, których postawić na ich krzesłach.
Każdy gracz bierze kartę spotkania zarządu, która wpłynie na jego własny klub. Zawsze istnieje dylemat do omówienia z 3 różnymi możliwymi wynikami. Na przykład: „Czy podniesiemy ceny biletów?” Możesz sobie wyobrazić, że przyniesie to pieniądze, ale nie sprawi, że będziesz popularny wśród fanów.
Zarząd podejmie decyzję. Nie ty. Ale możesz chcieć dołączyć do dyskusji i spróbować na nich wpłynąć. Wrócimy do tego później.
Wtorek, Środa, Czwartek
Od wtorku do czwartku możesz wykonywać akcje. Możesz zatrudniać graczy. Ich jakość waha się od 1 do 4. Ale uważaj. Niektórzy z nich mają specjalne zdolności, które są tak samo potężne, jak wysokiej jakości piłkarz. Poza tym piłkarze mogą być trenowani. Możesz zawrzeć umowę ze sponsorem. Przyniosą ci pieniądze i podniosą twoje statystyki na 4 torach. Możesz trenować taktykę, aby ulepszyć swój zespół. Możesz zainwestować w infrastrukturę. Możesz zatrudnić personel. Dają ci dużo więcej możliwych akcji. Na przykład, jeśli masz pierwszego trenera, możesz trenować swoich zawodników, co czyni ich lepszymi. Przynajmniej w większości przypadków. Albo lekarza, aby pozbyć się kontuzji. Tyle jest do zrobienia w ciągu tygodnia.

W międzyczasie ponownie sprawdzasz swoją kartę celów. Dają ci one dodatkowe punkty zwycięstwa. Lub wybierz idealne osiągnięcie, aby podwoić liczbę punktów. Na przykład, być może będziesz musiał wygrać mecz z lokalnymi rywalami, ponieważ pokonali cię w zeszłym sezonie. Oczywiście przegrana nie może się powtórzyć.
Weekend
Prawdopodobnie przywykłeś do wolnego weekendu. Zapomnij o tym. Jako menedżer zawsze jesteś w pracy. Musisz przestudiować swojego rywala. To może być bardzo pomocne. Poznaj ich system, odkryj ich zalety i słabości.

Następnie wybierasz swoich zawodników i wybierasz taktykę. Wszystkie żetony to gracze o standardowej jakości 1. Ale masz też karty graczy. Reprezentują one żeton o tym samym numerze zestawu. Często są lepsi i/lub mają specjalne zdolności. Wtedy mecz jest rozstrzygnięty. Jeśli masz wystarczającą ilość zasobów fitness, możesz wybrać wystarczającą liczbę zawodników i wykorzystać również umiejętności piłkarzy. Nie oczekuj, że wygrasz swoją pierwszą grę. Dopiero zaczynasz swoją karierę.
Zobaczmy teraz, co zrobili inni gracze. W lidze zawsze jest również 8 drużyn AI. Po dostosowaniu toru wyników rzucasz na konsekwencje meczu. Mogą się zdarzyć kontuzje, fani mogą mieć dość i odejść, morale zespołu może się zmienić itp.
Teraz możesz się trochę przespać. Jutro jest kolejne posiedzenie zarządu, w którym możesz chcieć wziąć udział. Czas leci.
Oczywiście jest w tym o wiele więcej szczegółów! Omówimy to w nadchodzących aktualizacjach.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

♟ Cel Kampanii #9 - 12 pionów Akcji i środkowa plansza ♟ To ulepszenie pomaga śledzić dostępne akcje i zastępuje ko… https://t.co/b2w7bzgcnZ
🏟 Cel Kampanii #8 - Dodatkowe żetony Infrastruktury Stadionowej i unikalne plansze Stadionów 🏟 Ulepsz swój Stadion… https://t.co/VhNtfrttM7
💵 Cel Kampanii #4 - Planszówkowi Sponsorzy 💵 Dzięki temu minidodatkowi branża gier planszowych będzie reprezentowan… https://t.co/vFkQt0EDoQ

Newsletter