Elementy Loot Boxa dostępne w sklepie Portalu!

Promoski i mini-dodatki, które były do tej pory dostępne jedynie w Loot Boxie są już dostępne osobno w sklepie Portalu!

Zobaczcie, co mamy dla was w zanadrzu!


Już wkrótce ukaże się rozszerzenie Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite, a to świetna okazja do odświeżenia sobie gry i zmierzenia się z zupełnie nowym scenariuszem! Ten mini-dodatek to czternasty już scenariusz, który pozwoli przeżyć ci kolejną przygodę na przeklętej wyspie! Ale to nie wszystko, co dobrego czeka na fanów Robinsona…


Gratka dla prawdziwych kolekcjonerów, drewniane, rzeźbione piony! Każdej rozgrywce Robinsona nadadzą dodatkowego stylu i tego klimatu vintage.

Dowiedz się więcej na temat Rzeźbionych pionów z tego artykułu Ignacego Trzewiczka!


Potężne karty w Osadnikach warto jest zbierać, kumulować i budować na ich podstawie swój silniczek, wykręcać combosy po kilkadziesiąt punktów… Ta promoska 4 zestawy kart w wersji panoramicznej dla wszystkich czterech podstawowych frakcji. Nie tylko zapewnią wam korzyści mechaniczne, ale będą świetnie prezentować się na stole. Są doskonałe do szpanowania przed przeciwnikiem – tylko pamiętajcie, aby zabezpieczyć się przez ewentualną napaścią!


Powiększ swoją kolekcję dodatków do Cry Havoc o nowy zestaw kryształków. Nie są to zwykłe kryształy – wprowadzają do gry nowe zasady zmieniające aspekt strategiczny. Przed rozpoczęciem rozgrywki rozkłada się je jako dodatkowe kryształy na planszy. Jeden ich rodzaj obniża wartość danego obszaru, drugi ją zwiększa. Zmiana wartości obszarów wymagać będzie zupełnie innej strategii podczas gry!


Możecie eksplorować nowe zakątki wszechświata – promoska zawiera nowe kafle, Bazę Obcych, która pozwala uzyskać unikatowe zasoby i zapewnia ważną przewagę w wyścigu o dominację galaktyki!


Stań się posiadaczem maty stworzonej specjalnie na potrzeby rozgrywki w 51. Stan! Nie tylko ułatwi rozgrywkę, organizację kart na stole i powstrzyma je przed ścieraniem, jeśli nie korzystasz z koszulek, ale też doda rozgrywce mnóstwo klimatu dzięki zawartym ilustracjom.


Dla fanów postapokaliptycznych pustkowi i świata pełnego krwiożerczych mutantów i zbuntowanych maszyn mamy coś specjalnego – ostatnich obrońców ludzkości, bastion strażników i porządku, armię Posterunku z alternatywnymi ilustracjami!

Share this

Zostaw komentarz