Edycja kolekcjonerska Neuroshima Hex! Rok Molocha z popiersiem Borgo i Artbookiem tylko do 23.11

Tylko do 23 listopada trwa przedsprzedaż limitowanej edycji kolekcjonerskiej Neuroshimy Hex! Rok Molocha z bonusami. Grę możesz otrzymać z mierzącą 14 cm figurką Borgo i pięknie wydanym Artbookiem.

Neuroshima Hex! Rok Molocha to limitowana edycja bestsellerowej gry strategicznej dla 2-4 osób, wydana przez Portal Games z okazji Roku Molocha. Rok 2020 jest szczególny w uniwersum Neuroshimy, opisanym 17 lat temu w pierwszym podręczniku RPG do tego systemu. 

Wydanie kolekcjonerskie Neuroshimy Hex! Rok Molocha zawiera między innymi specjalną dwuwarstwową planszę z nową grafiką, planszetki graczy dla wszystkich frakcji, kampanię opowiadającą o początkach Molocha, nowe ilustracje jednostek armii i wypraskę dla wszystkich 19 armii. Jest to edycja limitowana: wydrukowanych zostanie jedynie 2020 egzemplarzy gry, w dużym pudełku (31x31x10 cm) z nowym designem.

Tylko w przedsprzedaży przez sklep Portal Games, wyłącznie do 23 listopada 2020, możesz zamówić Neuroshimę Hex! Rok Molocha z bonusami: mierzącą 14 cm figurką: popiersiem Borgo wykonanym z żywicy oraz z pięknym Artbookiem w trwardej oprawie. Zawiera on niepublikowne wcześniej ilustracje i materiały graficzne z komentarzami twórców. 

Zobacz: Neuroshima Hex! Rok Molocha w sklepie Portal Games

  • Duże pudło (31x31x10 cm) z nową okładką
  • Dwuwarstwowa plansza z nową grafiką
  • Znaczniki punktów życia Sztabu dla wszystkich armii
  • Planszetki dla wszystkich frakcji
  • Wypraska dla wszystkich armii
  • Kampania opowiadająca o początkach Molocha
  • Nowe ilustracje jednostek armii
  • FAQ w broszurce
  • Dodatkowa duża figurka z żywicy – popiersie Borgo (tylko w przedsprzedaży przez sklep Portal Games do 23.11)
  • Artbook w twardej oprawie (tylko w przedsprzedaży przez sklep Portal Games do 23.11)

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp
RT @angryboardgamer: Ostatnie dni przedsprzedaży limitowanej edycji gry @Portal_pl #NeuroshimaHEX wraz z bonusami. ⏱⏱⏱ 🔥Szczegóły🔥https://t…

Newsletter