Dzień Molocha nadszedł, a wraz z nim premiery, przedsprzedaże i nowe tytuły – sprawdź!

Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany Dzień Molocha! To szczególna data w uniwersum Neuroshimy. Ogłaszamy dziś premiery naszych gier, nowe tytuły i przedsprzedaże.

Już dziś długo oczekiwana premiera najnowszego rozszerzenia Neuroshima Hex! 3.0: Troglodyci, a także aplikacji Neuroshima Convoy card game! Ogłosiliśmy też dwa nowe tytuły z mnóstwem bonusów: specjalną limitowaną edycję gry Neuroshima Hex! 3.0 Rok Molocha oraz limitowane wydanie podręcznika Neuroshima RPG. Obie te pozycje możesz od razu zamówić w przedsprzedaży. W naszym sklepie warto odwiedzić podstronę atrakcyjnych promocji z okazji Dnia Molocha. Rozmaite zestawy gier możesz kupić w dużo niższych cenach.

Dzień Molocha to szczególna data w świecie Neuroshimy, co zostało opisane w podręczniku Neuroshima RPG już 17 lat temu. Moloch, samoświadomy program komputerowy wywołał III Wojnę Światową, która unicestwiła większość ludzkości właśnie 5 września 2020 r. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij:

Z okazji Dnia Molocha przygotowaliśmy konwent online, a podczas niego ogłosiliśmy następujące premiery i przedsprzedaże:

Premiera Troglodytów!

Już dziś premiera najnowszego dodatku do Neuroshimy Hex! 3.0. Armię Troglodytów, która kanibalizuje własne jednostki, możecie znaleźć w dobrych sklepach i w atrakcyjnej cenie w sklepie Portal Games. 

Premiera aplikacji Neuroshima Convoy card game!

Popularna gra karciana Neuroshima Konwój ma teraz swoją wersję na aplikację mobilną od Portal Games Digital! W Neuroshima Convoy card game, gracz prowadzi jedną z dwóch armii: Molocha lub Posterunku. Konwój maszyn Molocha zmierza do Nowego Jorku po drodze niszcząc amerykańskie miasta, a Posterunek robi wszystko, by zniszczyć siły Molocha aż do ostatniego robota. Pojedynek Moloch vs Posterunek toczy się przez kolejne stany USA. O każdą dzielnicę obie armie zaciekle walczą zagrywając karty i rozpatrują efekty zwycięstwa. Gra jest bardzo asymetryczna, a każda armia ma inny zasób kart oraz odmienne cele. Tę cenioną, szybką i wciągającą karciankę możesz zamówić przez:

Ogłoszenie tytułu i przedsprzedaż Neuroshima Hex 3.0 Rok Molocha

Niezwykła gratka dla fanów Neuroshima Hex! 3.0. Limitowana edycja gry wydana z okazji Roku Molocha z bonusami. Zamawiając w przedsprzedaży otrzymujesz popiersie Borgo i pięknie wydany Artbook. Wydanie zawiera m.in. dwuwarstwową planszę, planszetki dla wszystkich frakcji, 5-scenariuszową kampanię opowiadającą o początkach Molocha, wypraskę zaprojektowaną dla wszystkich podstawowych i dodatkowych armii (19). Dostępność: 2020 sztuk. Dowiedz się więcej:

Ogłoszenie tytułu i przedsprzedaż: Neuroshima RPG edycja Rok Molocha 

Limitowana edycja podręcznika RPG w nakładzie 2020 sztuk z okazji Roku Molocha. Wydanie full color w formacie A4, z papierem kredowym, w twardej oprawie z tłoczeniem. W bonusie w przedsprzedaży otrzymujesz Antologię: ponadstustronicowy zbiór tekstów w jakości identycznej z podręcznikiem, zasłonkę Mistrza Gry oraz 5 kart postaci.

Specjalne gorące promocje w sklepie Portal Games!

Z okazji Dnia Molocha uruchomiliśmy sprzedaż promocyjnych zestawów w cenach dużo niższych niż sugerowana cena detaliczna.

Kategorię Dzień Molocha znajdziesz tutaj ->

Śledź Dzień Molocha online: obejrzyj rozgrywkę w Neuroshima: Last Aurora, pojedynki w Neuroshimę Hex, zapowiedź dodatku 51. Stan Master Set: Moloch, którego premiera już w przyszłym roku, dowiedz się więcej o powstawaniu świata Neuroshimy od jego twórców i wiele więcej:

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

W ten czwartek premiera 😃 #aeonsendlegacy #premiera https://t.co/OXaHrp8k6j https://t.co/WE77Y07VRt
I wszystko jasne 😍 #portalgames #zapowiedzi2021 https://t.co/sWACjv0iLx
Bez komentarza ;) #portalcon https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/bKx2nH6YhQ

Newsletter