Dwie różne gry. Jedna planeta i… jedna premiera!

Wydawnictwo Portal Games ma przyjemność poinformować o premierze dwóch nowych gier planszowych: Circadians Nowy Świt i Circadians Ład Chaosu.

Łączy je wspólny szyld, tematyka kolonizowanej planety, szata graficzna i, oczywiście, zespół twórców z wydawnictwa Garphill Games odpowiedzialnych za takie tytuły jak Wędrowcy znad Południowego Tygrysu czy Architekci/Paladyni/Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa.

Różni je to, że… to dwie zupełnie różne gry planszowe! Gdy Nowy Świt to średniej ciężkości gra euro typu worker placement z zarządzaniem kośćmi, Ład Chaosu jest rozbudowaną, złożoną grą konfrontacyjną area control z asymetrycznymi frakcjami i cyklem potyczek na mapie planety.

Równolegle z pudełkami podstawowymi na sklepowe półki trafiają pierwsze dodatki: Specjaliści do Nowego Świtu i Heroldowie do Ładu Chaosu.

 

Circadians Ład Chaosu – Planeta, która staje się polem bitwy. Frakcje, które muszą zapomnieć o dyplomacji. 

Ład Chaosu to rozbudowana, epicka gra area control w klimatach fantastyki naukowej. 6 różnych frakcji, planeta do podboju, przywódcy, unikatowe cechy, zróżnicowane budynki, zasoby, bitwy i technologie… A wszystko to w walce o nieoczywiste cele: kontrolę nad starożytnymi reliktami dla wszystkich lub specyficzne zadania dla poszczególnych frakcji. Planszowa uczta, na którą fani walki o kontrolę nad terytorium długo czekali! 

2-5 graczy, 120-240 min, wiek 12+ 

Circadians Ład Chaosu – Heroldowie 

Rozszerzenie do Ładu Chaosu wprowadza nowych Przywódców, Taktyki i Cechy. Dzięki 2 nowym Liderom dla każdej Frakcji gracze zwiększają regrywalność tytułu, zyskując większą różnorodność taktyk i strategiczne możliwości do odkrycia podczas rozgrywek.

Link: https://sklep.portalgames.pl/circadians-lad-chaosu oraz https://sklep.portalgames.pl/circadians-lad-chaosu-heroldowie

Circadians: Nowy Świt – Nowa planeta pełna nowych możliwości…

Nowy Świt to gra euro, która wykorzystuje mechanikę planowania akcji i zarządzanie kośćmi w futurystycznym świecie eksploracji pozaziemskiej cywilizacji. Zaprojektowana została przez S.J. MacDonalda, autora m.in. Wędrowców znad Południowego Tygrysu oraz Architektów, Paladynów i Wicehrabiów Zachodniego Królestwa.

1-4 graczy, 60-90 min, wiek 12+

Circadians: Nowy Świt – Specjaliści 

Dodatek do gry Circadians: Nowy Świt wprowadzający cennych Specjalistów, asymetryczne Posterunki, dodatkowe klany mieszkańców Ryh oraz jeszcze więcej Liderów, Kontraktów, Statków i Farm.

Link: https://sklep.portalgames.pl/circadians-nowy-swit oraz https://sklep.portalgames.pl/circadians-nowy-swit-specjalisci

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.