Dune: wojna o Arrakis – przedsprzedaż ruszyła!

Twórcy planszowej Wojny o Pierścień powracają z Wojną o Arrakis, rozbudowaną, głęboko tematyczną planszową strategią opartą na wydarzeniach w uniwersum stworzonym przez Franka Herberta.

Mamy przyjemność poinformować o starcie przedsprzedaży długo oczekiwanej pozycji: gry Dune: Wojna o Arrakis wydanej w oryginale przez wydawnictwo CMON.

Wojna o Arrakis zaczyna się… teraz!

Przystąp do wojny, której stawką jest kontrola nad planetą. Stań na czele oddziałów Fremenów, Sardaukarów i najsłynniejszych bojowników Diuny, wysyłaj na pustynię żniwiarki, by pozyskiwać bezcenną Przyprawę, i ujeżdżaj potężne Czerwie, zmieniając bezwzględne siły natury w straszliwą broń.

Epicka, rozbudowana, głęboka, wciągająca… Oto planszowa Wojna o Arrakis!

 

Dune Wojna o Arrakis to…

Wysokobudżetowa adaptacja

Odkryj olśniewające wydanie, które oddaje epickie wydarzenia Diuny rewelacyjnymi komponentami, w tym 129 specjalnymi figurkami.

Rozbudowana strategia

Ćwicz się w operowaniu różnorodnymi możliwościami każdej strony konfliktu. Atakuj, blefuj, umykaj i zaskakuj w grze, która zaprojektowana została, by pozostać z tobą na długo.

Dwie asymetryczne siły

W arsenale Barona znajdują się liczne oddziały, bezwzględny drenaż zasobów i brutalna siła. Natomiast siłą Muad’Diba są siły samej Arrakis i sekrety: ukryte siły i tajne strategiczne cele.

Doświadczenie dla 1-4 graczy

Pojedynek jeden na jednego, starcie par, gra trzyosobowa czy rozgrywka solo – Wojna o Arrakis zapewnia pierwszorzędne planszowe emocje w każdym z tych trybów.

 

Tylko w Portal Games

Przedsprzedaż w e-sklepie Portalu obejmuje zestaw złożony z 4 elementów:

1) gra podstawowa Dune: Wojna o Arrakis

2) rozszerzenie Gildia Kosmiczna

Nowe narzędzia prowadzenia wojny o Arrakis! Wynajmijcie Liniowce Gildii i zapełnijcie je Fregatami zapewnionymi przez KHOAM oraz Żołnierzami Wysokich Rodów dostarczonymi przez Landsraad. Gdy wasze Liniowce pokonają bezmiar kosmosu i dotrą na Arrakis, będziecie mogli rozmieścić wystarczające siły, aby odmienić losy wojny.

3) rozszerzenie Smugglers w oryginalnej, angielskiej wersji

4) matę do gry zastępującą dwuczęściową, tekturową planszę z regularnej wersji gry

Ilość zestawów jest ograniczona!

Link: https://sklep.portalgames.pl/dune-wojna-o-arrakis

Premiera przewidziana jest na 29 sierpnia.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.