Diuna: Sekrety Rodu – Aktualizacja #5

Dzień #5 – Integracja ze stroną i kinematografia

Diuna: Sekrety Rodu to gra przygodowa, oferująca pełną immersję i niepowtarzalne interaktywne przeżycie. W czasie rozgrywki gracze dobierają karty Spotkań, aby posuwać fabułę naprzód, spotykać niezależne postacie i odwiedzać lokacje w mieście Tel Gezer. Oprócz kart, map i żetonów gra posiada również dedykowaną stronę internetową. Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć o jej roli. 

Cały zespół Portal Games zna i uwielbia historię Diuny. Wiemy, że wielu z was przeczytało już powieść Franka Herberta, a teraz z niecierpliwością czeka na film. Zdajemy sobie również sprawę, że dla licznych graczy Diuna: Sekrety Rodu może być pierwszym zetknięciem ze światem Arrakis i jego niesamowitą historią. Wykorzystujemy dedykowaną stronę internetową, abyście mogli łatwiej zrozumieć wydarzenia w grze oraz przeniknąć do uniwersum Diuny, ciesząc się jego bogactwem. Oto jak to wygląda…

Przed każdą rozgrywką gracze logują się na stronie, aby obejrzeć krótki film wprowadzający do danej misji, przedstawiający ostatnie wydarzenia w mieście Tel Gezer i rzucający szersze spojrzenie na to, co dzieje się na Arrakis. To świetny sposób, by rozpocząć każdą misję we właściwym tonie – gra buduje fabułę i porywającą narrację już od pierwszej minuty!

W dalszej rozgrywce niektóre karty Spotkań dadzą graczom dostęp do dodatkowych filmów. Ta część gry to Historia. Przedstawia fakty i wydarzenia, których postacie graczy są

świadome, ale sami gracze już nie. Te pięknie animowane, trzyminutowe produkcje nadadzą dodatkowego kontekstu i pomogą lepiej zrozumieć fabułę gry. Podobnie jak w wielu grach wideo, tak i tutaj te filmowe przerywniki pomogą nadać tło całe opowieści, ukazać dodatkowe postacie oraz ich unikalną historię. Z krótkich filmów gracze dowiedza się o Giedi Prime, konflikcie między Atrydami a Harkonnenami i wiele więcej.


Strona jest również wykorzystywana na końcu Rozdziału, kiedy gracze dokonują ważnego wyboru, pchając fabułę kampanii w określonym kierunku. Ale o tym już w następnej aktualizacji. Bądźcie czujni!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.