Diuna: Sekrety Rodu – Aktualizacja #4

Tajne wiadomości dla każdej z postaci

Dodaj do gry tajne informacje i dowiedz się więcej o Tel Gezer z trzema dostępnymi jedynie w przedsprzedaży kopertami, zawierającymi tajne wiadomości dla każdej z postaci. Przed każdym z trzech głównych rozdziałów gracze otwierają kopertę i w tajemnicy czytają zawierające pomocne szczegóły wiadomości przeznaczone dla ich postaci. Gracze mogą podzielić się tymi informacjami z resztą lub zachować je dla siebie. Te trzy koperty wniosą do waszej rozgrywki w Diunę: Sekrety Rodu jeszcze więcej klimatu i przygody.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.