Detektyw – Przedmieścia

Witaj na stronie bonusowej sprawy „Przedmieścia” do gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa! Zapraszamy do rozgrywki.

„Przedmieścia” to krótka darmowa sprawa z czasem gry około 90 minut. To idealna okazja, by poznać grę Detektyw i rozpocząć zabawę! Jeśli grałeś już w Detektywa, to „Przedmieścia” będzie świetną okazją, aby zaprezentować ją nowym osobom.

Znajdziesz tu zasady gry i pliki do wydruku razem ze wszystkimi materiałami potrzebnymi aby rozegrać sprawę (nawet jeśli nie posiadasz gry bazowej!)

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa jest grą kooperacyjną dla 1 do 5 graczy, z których każdy przyjmuje rolę śledczego próbującego rozwikłać zbrodnię.

Detektyw zdobył już ponad 30 nagród i nominacji do najważniejszych branżowych wyróżnień, m.in. Gra roku we Francji, nominacja do Kennerspiel Des Jahres w Niemczech, The Dice Tower Best Theming w USA i wiele innych. Został przetłumaczony i wydany już w kilkunastu językach na całym świecie.


Młoda kobieta została znaleziona martwa w domu. Twój zespół ma tylko 3 dni na odkrycie tajemnicy, przeprowadzenie śledztwa i dostarczenie raportu. Wasze umiejętności detektywistyczne, duch współpracy i wyobraźnia są niezbędne, aby wyjaśnić tę zbrodnię.


Uwaga: Podczas rozgrywki w demonstracyjną sprawę „Przedmieścia” pomińcie Karty Śledczych. Pula dostępnych w tej rozgrywce Żetonów Umiejętności widoczna jest na arkuszu Planszy Demonstracyjnej. Dla wygody możecie je po prostu wykreślać po użyciu.

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp

Newsletter