Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa – premiera!

Dzisiaj premierę ma Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa!

Gra debiutuje w wersji Polskiej, a także w wersji angielskiej w Europie! Kopie gry trafiły już do sklepów, więc jeśli jeszcze nie macie swojego egzemplarza, czas najwyższy nadrobić zaległości!

Mamy nadzieję, że na tym etapie Detektywa nie trzeba przedstawiać, ale jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, mamy dla was listę użytecznych linków:

Oficjalna strona WWW gry http://detectiveboardgame.com/pl/

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa – Zasady https://youtu.be/ZAl1zuFQWpE

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa – Niezwykłe Doświadczenie https://youtu.be/4uXYP0eCcXw

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa – Strona WWW Antares https://youtu.be/uZLn5o2A5EY

Wczuj się w rolę i rozwiąż sprawę! – recenzja gry Detektyw – Sterta Gier http://www.stertagier.pl/2018/09/Detektyw.html

Unboxing – Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa – Angry Boardgamer http://angryboardgamer.pl/unboxing-detektyw-kryminalna-gra-planszowa/

Tajne akta „Detektywa” – wywiad z twórcami gry – Ostatnia Tawerna https://ostatniatawerna.pl/tajne-akta-detektywa-wywiad-z-tworcami-gry/

Nikt nie prowadzi śledczego za rękę – Wywiad z Przemysławem Rymerem – Polter.pl http://polter.pl/planszowki/Wywiad-z-Przemyslawem-Rymerem-c30648

Dlaczego warto? – Ignacy Trzewiczek o grze „Detektyw” – Paradoks http://paradoks.net.pl/read/36000-dlaczego-warto-ignacy-trzewiczek-o-grze-detektyw

Dziennik Projektanta Detektywa: Inspiracja – Przemysław Rymer https://portalgames.pl/pl/inspiracja-przemyslaw-rymer/

Dziennik Projektanta Detektywa: Co znaleźliśmy w pudełku na buty – Ignacy Trzewiczek https://portalgames.pl/pl/dziennik-projektanta-detektywa-co-znalezlismy-w-pudelku-na-buty-ignacy-trzewiczek/

Dziennik Projektanta Detektywa: Doświadczenie – Ignacy Trzewiczek https://portalgames.pl/pl/dziennik-projektanta-detektywa-doswiadczenie-ignacy-trzewiczek/

PORTALCON 2018 – wywiad z Ignacym Trzewiczkiem – Geek Factor https://youtu.be/PmA5RpZrs7Q?t=35m59s

TOP 10 OCZEKIWANYCH GIER 2018 GEEK FACTOR https://youtu.be/lSHxXJgFfbk?t=17m44s

PORTALCON 2018 – Relacja Geek Factor https://youtu.be/Wn2qz6nTpXg?t=26m11s

Detektyw – Pierwsze wrażenie Angry Boardgamer http://angryboardgamer.pl/detektyw-pierwsze-wrazenie/

Share this

Zostaw komentarz