CRY HAVOC – pierwsze urodziny!

Cry Havoc ma roczek!

Portal Games chciałby zaprosić Was do wspólnego świętowania pierwszych urodzin Cry Havoc – brutalnej gry akcji osadzonej w ponurym świecie Sci-Fi! Cry Havoc to emocjonująca, asymetryczna rozgrywka dla 2-4 graczy, oparta na mechanice kontrolowania terytorium (area control), gdzie siać będziesz spustoszenie wśród swoich wrogów, krzycząc CRY HAVOC! Z okazji sukcesu gry, chcielibyśmy powspominać zeszły rok i związane z grą wydarzenia.

W 2016 roku, gdy miejsce miała premiera gry, nie spodziewaliśmy się, że spotka się z tak ciepłym przyjęciem. Było ono jak najbardziej zasłużone, bo to po prostu świetna gra, ale sukces, jaki osiągnęła przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Gra została nominowana do wielu ważnych nagród branżowych i kilka z nich wygrała – wśród nich między innymi:

▪ Goblin Magnifico 2017: Cry Havoc – nagroda jury za najlepszą grę planszową 2016 roku

▪ Board Game Quest Award – najlepsza gra taktyczna 2016 roku

▪ Board Game Corner – nominacja

▪ Origin Awards – nominacja

▪ 2016 Golden Geek Most Innovative Board Game – nominacja

▪ 2016 Golden Geek Best Thematic Board Game – nominacja

▪ 2016 Golden Geek Best Strategy Board Game – nominacja

▪ Gra tygodnia według Geek 10

I wiele, wiele innych…

Jesteśmy bardzo dumni z tych wszystkich wyróżnień, niemniej najważniejsi zawsze pozostaną nasi fani, którzy zaufali nam, polubili Cry Havoca, kupili go i zagrali. Dzięki Wam po pierwotnym wydaniu gry musieliśmy dokonać dodatkowo dwóch dodruków, sprzedając grę w sumie w trzech nakładach – a sprzedaż wciąż trwa! To pokazuje tylko, jak bardzo fani pokochali Cry Havoc.

W związku z tym chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zagrali i którzy posiadają Cry Havoca, także tym, którzy głosowali na grę w różnych konkursach i plebiscytach, słowem wszystkim, którzy przyczynili się do tak ogromnego sukcesu gry i tym samym wsparli nasz wspólny świat gier planszowych. Portal Games pragnie się Wam odwdzięczyć, organizując obchody tych pierwszych urodzin gry Cry Havoc. Przez cały Wrzesień będziemy organizować różnego rodzaju niespodzianki związane z grą, wspomnienia, a także ujawniać coraz więcej szczegółów na temat młodszego brata Cry Havoc – pierwszego oficjalnego rozszerzenia Aftermath!

Share this

Jeden komentarz

  • Aleksander Szcześniak

    A czy gracze pl mogą liczyć na tłumaczony z angielskiego wariant solo w takiej ładnej oprawie pdf jak angielska wersja ?