Cry Havoc: Aftermath – błędna ilustracja żetonu Kamuflażu

Cry Havoc: Aftermath błąd

Czasami podczas druku pojawiają się małe błędy i niestety taki pojawił się też w dodatku Cry Havoc: Aftermath (zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej), za co serdecznie przepraszamy. Błąd polega na umieszczeniu na awersie żetonu Kamuflażu, jednego z trzech trójkątnych żetonów, niewłaściwej ilustracji. Nie wpływa to w żaden sposób na rozgrywkę, żeton dalej może działać tak samo.

Wspomniany żeton kamuflażu (awers) wygląda na ten moment w ten sposób:

Zły żeton Kamuflażu

A powinien wyglądać w ten sposób (awers):

Dobry żeton Kamuflażu

Oferujemy możliwość poprawienia ilustracji we własnym zakresie. Poniżej znajdują się dwa linki do plików, zawierających poprawne ilustracje:

Plik PDF w formacie A4 – wydrukowanie go w rozmiarze rzeczywistym na papierze samoprzylepnym gwarantuje uzyskanie nalepki z poprawną ilustracją we właściwym rozmiarze.

Plik PNG – zawiera poprawną ilustrację, jednak podczas druku należy się upewnić, co do rozmiaru wyjściowego.

Dodatkowo umieszczamy wersję PDF i PNG wraz z rewersami żetonów, jeśli ktoś chciałby zmienić jego grafikę na tą korespondującą z ilustracją z awersu – tu jednak trzeba uważać, aby nie dało się rozpoznać, który z żetonów posiada awers z ilustracją, by nie zdradzać przeciwnikowi swoich zamiarów:

Plik PDF w formacie A4 – wydrukowanie go w rozmiarze rzeczywistym na papierze samoprzylepnym gwarantuje uzyskanie nalepek z poprawnymi ilustracjami we właściwym rozmiarze.

Plik PNG – zawiera poprawną ilustrację rewersu, jednak podczas druku należy się upewnić, co do rozmiaru wyjściowego.


Bardzo przepraszamy za zaistniały błąd – postaramy się go poprawić w przyszłych dodrukach. Na ten moment pozostaje używać żetonu w takiej postaci, w jakiej jest, albo skorzystać z plików i naprawić żeton we własnym zakresie.

Share this

Komentarze są wyłączone.