Copper Island

W dobie eksploracji gracze docierają do nieznanego lądu z dala od domu. Próbują oni skolonizować znalezioną wyspę poprzez układanie kafelków terenu. Kafelki te zapewniają surowce, których będą oni używać do wznoszenia budowli z specjalnymi zdolnościami. Muszą również usunąć przeszkody na wyspie, by dowiedzieć się co znajduje się dalej. Gracze będą budować wartościowe pomniki i wysyłać statki po materiały, których potrzebują z starego świata.

To co różni Cooper Island od innych gier sposób w jaki „tor” punktów wpływa na rozgrywkę. Gracze używają małych stateczków, które będą „płynąć” wokół wyspy i odkrywać małe wysepki, na których znajdą bonusy. Po pięciu rundach gra kończy się a gracz, który dopłynął najdalej wygrywa grę.

Cooper Island na BGG

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Najnowszy odcinek podcastu 2 Pionki już dostępny - zapraszamy! https://t.co/gQE1TTzQ4g
W czwartek po południu ujawnimy informacje, które powinny zainteresować fanów jednej z naszych gier 😉 https://t.co/knFzByEWGW
Choć do oficjalnej premiery jeszcze trochę czasu, wszystkie zamówienia przedsprzedażowe Cooper Island wyślemy jeszc… https://t.co/2NR5g4aGzt

Newsletter