Dziękujemy za udział w Turnieju Neuroshima Convoy!

Dziękujemy za udział w Turnieju Neuroshima Convoy! W sobotę i niedzielę wzięło w nim udział wielu fanów, którym dziękujemy za poświęcony czas. Rekordziści rozegrali ponad 30 zwycięskich partii!

Neuroshima Convoy card game to nasza najnowsza aplikacja na urządzenia mobilne. Gra na bazie popularnej karcianki szybko zdobyła uznanie graczy. Chcieliśmy nagrodzić tych, którzy ściągnęli aplikację i zorganizowaliśmy pierwszy otwary międzynarodowy turniej Neuroshima Convoy w trybie multiplayer online.

W turnieju wzięło aktywny udział kilkadziesiąt osób, które rozegrały łącznie kilkaset partii. Wśród graczy był także Ignacy Trzewiczek, twórca oryginalnej karcianki Neuroshima Konwój. Przegrał obie partie, które rozegrał 🙂

Innym poszło dużo lepiej. Zwycięzca zdobył 35 punktów. Zdecydowaliśmy się docenić wasze spore zainteresowanie turniejem, dlatego nagrodzimy dodatkowego, czwartego w rankingu gracza!

Chocolek (35 punktów), GrzesS0 (20 pkt), Hunter7001.pl (19 pkt) i Edttk612 (10 pkt): prosimy o kontakt mejlowy pod adresem portal@portalgames.pl w celu przekazania nagród. 

Bardzo dziękujemy wszystkim graczom za aktywny udział oraz za zaangażowanie. 

Tych z was, którzy jeszcze nie ocenili gry Neuroshima Convoy lub jej nie wypróbowali, zachęcamy do odwiedzenia swojego sklepu z aplikacjami. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

@dweller_13 @neuroshimahexpl By @GamePendragon We're at Portal are making the Polish edition only
RT @neuroshimahexpl: Doczekaliśmy się ogłoszenia oficjalnej daty premiery gry Last Aurora osadzonej w świecie Neuroshimy, i na szczęście ni…
RT @TrybSolo: This is how “Age if Artisans” for “Architects of the West Kingdom” looks on the table 🤩 A great expansion! #trybsolo #boardg…

Newsletter