Blood Rage – galeria zdjęć

Blood Rage to hit Portalu z 2016. Gra wciąż cieszy się uznaniem graczy, co udowadniają kolejne dodruki. Zresztą to nie tylko sytuacja u nas, ale trend światowy. Blood Rage łączy w sobie świetne mechaniki draftu i area control, a przy swojej prostocie zasad i elegancji wykonania świetnie sprawdza się nawet w mniej doświadczonym gronie planszówkowiczów.

Przed wami prawdziwie wściekła krew!

Share this

2 komentarze

  • Michał

    nikadokum

    Taka możliwość istaniła ostatnio. Jakis czas temu na kickstarterze była kampania w której zbierali na komputerową wersję BloodRage plus można było wykupić dodatkowy pakiet KS exclusive. W skład tego pakietu wchodziły 4 potwory z pierwszej kampani na KS (ale w odnowionej wersji i chyba inaczej się teraz nazywają, nie wiem jak z ich zdolnościami) plus 3 nowe dodatkowe. Sam długo szukałem takich dodatków więc bardzo się ucieszyłem jak znalazłem taką kampanię.

  • nikadokum

    Gra jest rewelacyjna bardzo mi się podoba każda rozgrywka inna. Taktyk rozmyślań nad stołem dużo a przy tym szybka i łatwa podoba się wszystkim. Takie małe marzenie połączone z prośbą czy dało by radę kiedyś w przyszłości bo już posiadam wszystkie dodatki stworzyć coś na wzór Rising sun (oj też piękna gra ogrywana, ogrywana :P) powiększoną pulę potworów wydawać boxy z elementami z kickstartera ? fajnie by było uzyskać jakąs odpowiedź z góry dziękuję 🙂 pozdrawiam