Black Week wystartował!

Black Week wystartował! Zobaczcie, co przygotowaliśmy specjalnie dla Was z tej okazji!

W roku specjalna oferta promocyjna w sklepie Portal Games będzie trwała aż 3 tygodnie, zaś w każdym z nich zaskoczymy Was nowymi rabatami! Co poniedziałek wchodźcie na stronę e-sklepu w zakładkę BLACK WEEK i sprawdźcie, co dla Was naszykowaliśmy.

LINK: https://sklep.portalgames.pl/black-week/1/phot

W tym tygodniu jest dostępna Oferta Szafirowa, w której znajdziecie gry przecenione nawet o -80%. Skytopia, Zapomniane Morza, Arkana Magii, Wykreślane Imperium i wiele więcej tytułów czeka w dobrych cenach na nowych właścicieli!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.