Atak na Tokio w wersji Dark!

Atak na Tokio w wersji Dark! Wydawnictwo Portal Games zapowiada wydanie Mrocznej Edycji Potworów w Tokio!

Potwory w Tokio Mroczna Edycja to imponujące wydanie, które oddaje hołd pulpowej estetyce amerykańskich komiksów i filmów. Dzięki wyjątkowym komponentom zaprojektowanymi specjalnie na potrzeby tej edycji i ilustracjom Paula Mafayona, gra pojawia się w niesamowitej, sytej… i mrocznej odsłonie.

Potwory w Tokio Mroczna Edycja bazują na zasadach klasycznej poprzedniczki i dodają nowy moduł mechaniki zaprojektowany przez Richarda Garfielda. Potwory mają teraz możliwość postępu na torze Pokręcenia: każdy poziom, który osiągną, pozwala im zdobyć specjalną moc!

Nowa odsłona Potworów w Tokio ogłoszona została podczas konwentu One More Game we Wrocławiu. Gra pojawi się w sklepach jeszcze przed tegorocznymi wakacjami.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.