Aquatica to jedna z naszych najciekawszych nadchodzących premier. Zobacz pełną rozgrywkę!

Aquatica to karciana gra strategiczna z bardzo prostymi, ale jednocześnie wciągającymi zasadami. To, co ją wyróżnia, to mechanika podnoszenia kart dla ich wzmocnienia. Umożliwia punktowanie na różne sposoby, a miłośnikom wypełniania celów dostarczy długich godzin rozrywki na wysokim poziomie.

Wydajemy Aquaticę już niebawem, w przeciągu najbliższych tygodni, wraz z rozszerzeniem Mroźne Wody, które do gry podstawowej dodaje nowe karty i mechaniki. Oba tytuły można kupić w naszym sklepie w przedsprzedaży. Obejrzyj gameplay gry Aquatica podczas tegorocznego SPIEL.digital. Grają Greg i Merry.

Aquatica w sklepie Portal Games

Wcielacie się w role Królów Oceanu próbując zdobyć jak najwięcej punktów. Musicie eksplorować, podbijać i kupować Lokacje, werbować nowe Postacie i wypełniać Cele. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp

Newsletter