Aktualizacja planów wydawniczych 01.08.2017

ulotka produkcyjna 08.2017

 

Dokonaliśmy małej aktualizacji naszych planów wydawniczych i terminów premier.

The Godfather: Imperium Corleone – premiera gry, bardzo udana, miała miejsce w zeszły piątek, 28 lipca 2017. Tym samym zakończyła się przedsprzedaż edycji limitowanej, zawierającej plakat z Donem Corleone. Gra jest dostępna w sklepach stacjonarnych i sprzedaży internetowej.

Bajkogra: Pasikonik i Mrówka – opóźniona premiera się zbliża i nastąpi prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu.

Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie (egzemplarze przedsprzedażowe) – Wszystkie egzemplarze przedsprzedażowe Pierwszych Marsjan zostały wysłane w lipcu do odbiorców. Była to największa akcja wysyłkowa w historii Portalu. Zbiegła się w czasie z premierą aplikacji wspierającej rozgrywkę, która wciąż jest aktualizowana i ulepszana.

AKTUALIZACJA:

Morze Chmur – Early Launch Morza Chmur już za dwa tygodnie – 16 sierpnia 2017. W wielu sklepach odbędą się prezentacje i pokazy Morza Chmur – zagraj w grę jeszcze przed premierą! Oficjalna premiera gry trzy tygodnie później, 6 września.

Zapraszamy ponownie do podziemi – Early Launch Zapraszamy ponownie do podziemi już za dwa tygodnie – 16 sierpnia 2017. W wielu sklepach odbędą się prezentacje i pokazy Zapraszamy ponownie do podziemi – zagraj w grę jeszcze przed premierą! Oficjalna premiera gry trzy tygodnie później, 6 września.

Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie – Early Launch Pierwszych Marsjan w sklepach stacjonarnych już wkrótce. Planujemy prezentacje i pokazy Pierwszych Marsjan w sklepach. Szczegóły wkrótce!

Diamenty – premiera Diamentów już 28 sierpnia.

Kanagawa – Kanagawa będzie miała swoją premierę we wrześniu – dodruk właśnie do nas zmierza.

World’s Fair 1893 – rozpoczęliśmy prace nad wydaniem World’s Fair 1893.

Armie do Neuroshimy – powinny pojawić się w pierwszej połowie września.

Share this

2 komentarze

    • admin

      Dodruk armii do Neuroshimy powinien pojawić się w sprzedaży w pierwszej połowie września (a być może wcześniej).