Aktualizacje aplikacji Neuroshima Convoy card game. Sprawdź, co nowego

Najnowsza aktualizacja gry Neuroshima Convoy card game wprowadzająca język polski, jest dostępna na iOS i Androida. Planowane są także dalsze aktualizacje Convoyu.

Neuroshima Konwój to popularna, szybka gra karciana od Portal Games osadzona w świecie Neuroshimy. Została ona przerobiona na aplikację na urządzenia mobilne i można ją pobrać pod nazwą Neuroshima Convoy card game zarówno z Google Play jak i App Store. Dzięki najnowszej aktualizacji, dostępna jest już w języku polskim. Przetłumaczona została cała zawartość: nawigacja w menu, jak i pomocny tutorial oraz same karty.

W dwuosobowej rozgrywce, gracze (można grać z ręki do ręki lub online) albo jeden gracz przeciwko sztucznej inteligencji, prowadzą wybraną armię: Molocha lub Posterunku. Zadaniem Molocha jest dotrzeć do Nowego Jorku, a Posterunku, by mu to uniemożliwić.

Kolejna aktualizacja Neuroshimy Convoy wprowadzi różne poziomy trudności. Tym, dla których jedna z armii jest zbyt ciężka do pokonania lub prowadzenia, pozwoli to zdywersyfikować rozgrywkę. O terminie aktualizacji będziemy informować.

Neuroshima Hex

Trwają pracę nad nową wersją aplikacji Neuroshima Hex. Będzie ona dostępna zarówno w języku polskim jak i angielskim w I kwartale 2021 r. Aplikacja zostanie wgrana oczywiście zarówno do App Store i Google Play.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

@dweller_13 @neuroshimahexpl By @GamePendragon We're at Portal are making the Polish edition only
RT @neuroshimahexpl: Doczekaliśmy się ogłoszenia oficjalnej daty premiery gry Last Aurora osadzonej w świecie Neuroshimy, i na szczęście ni…
RT @TrybSolo: This is how “Age if Artisans” for “Architects of the West Kingdom” looks on the table 🤩 A great expansion! #trybsolo #boardg…

Newsletter