Aeon’s End – rozszerzenia Bezimienni oraz Czeluście!

W piątek, 8 lutego, ogłosiliśmy przedsprzedaż dwóch rozszerzeń do gry Aeon’s End – Bezimienni oraz Czeluście.

Aeon’s End to doskonale przyjęty w Polsce hit Kevina Rileya, oparta na unikatowym podejściu do mechaniki budowania talii gra karciana, w której gracze wcielają się w Magów Bram, będących obrońcami ostatniego bastionu ludzkości. Ich przeciwnikami są potężne Nemezis i armie ich Popleczników, którzy nacierają na miasto Gravehold, by zniszczyć ludzkość.


Aeon’s End: Czeluście

Dodatek Aeon’s End: Czeluście opowiada o zapomnianej w labiryncie cieni, ukrytej głęboko pod ziemią Wiedźmie Hordy, która przebudziła swoich Troggów i na ich czele ruszyła na Gravehold.

Aeon’s End: Czeluście to idealne rozszerzenie dla graczy, którzy dobrze już poznali wszystkich Magów z gry podstawowej Aeon’s End. W dodatku znajdziesz 3 nowych Magów Bram: Reeve, która potrafi błyskawicznie rozprawić się z każdym Poplecznikiem, Nym, nieustraszonego nowicjusza potrafiącego przewidzieć podstępne ataki Nemezis, oraz Z’hanę, posiadającą moc leczenia Gravehold. Wyzwanie graczom rzuci pamiętające Świat-Który-Był Nemezis: Wiedźma Hordy. Posługuje się ona Troggami – licznymi Poplecznikami, których potęga wynika z ich liczby na polu bitwy. Każdy kolejny Trogg należący do danego plemienia, aktywuje potężniejszą umiejętność.

Zamów dodatek tutaj: https://portalgames.pl/sklep/pl/przedsprzedaz-95/


Aeon’s End: Bezimienni

Dodatek Aeon’s End: Bezimienni opowiada o Magach Bram, którzy sięgają po coraz bardziej niebezpieczne metody, aby walczyć z otaczającym ich mrokiem.

Rozszerzenie zawiera nowego Maga Bram Malastara – doświadczonego czarodzieja, który potrafi przekazywać pozyskane Zaklęcia innym graczom. Dodatek zawiera także dwa potężne Nemezis: Władcę Plagi, który będzie kusił graczy łatwymi do pozyskania, ale kosztownymi w użyciu Klejnotami oraz Marnotrawnego, który razem ze swoimi Poplecznikami przemieszcza się między Bramami, utrudniając tym samym efektywne wykorzystanie Zaklęć. Rozgrywkę urozmaicają także nowe Klejnoty, Artefakty, Zaklęcia i nowe Karty Nemezis.

Zamów dodatek tutaj: https://portalgames.pl/sklep/pl/przedsprzedaz-95/


Zamawiając oba dodatki w pakiecie otrzymujecie zniżkę 20zł i dodatkowe karty Nemezis do urozmaicenia swojej rozgrywki!

Zamów zestaw tutaj!

Share this

4 komentarze

 • Stilghar

  Jaka jest planowana data premiery dodatków?

 • Wilku

  Czy mata do AE pojawi się jeszcze w Waszym sklepie, czy już nie ma na co liczyć ?

  • major

   Podobno płynie/leci z Chin, prezes ostatnio informował na PlanszówkiTV. Z informacji od sklepu dowiedziałam się też, że maty do Aeon’s End powinny pojawić się w sprzedaży prawdopodobnie pod koniec I półrocza.