2 komentarze Added

Join Discussion
 1. Jacek 7 lutego 2016 | Odpowiedz

  “Małżeństwo od Wiedźmina” serdecznie pozdrawia i jeszcze raz dziękuje za tę grę bo od niej zaczęła się nasza przygoda ze współczesnymi planszówkami 🙂

 2. Paweł 3 lutego 2016 | Odpowiedz

  co do historii z wiedźminem, to jakbym słuchał o sobie 😉 jestem fanem książki i gry, dziewczyna nie wiedziała co mi kupić na urodziny, wiec kupiła mi grę planszową wiedźmin, no i tak wsiąkliśmy, mija pól roku, mamy 12 swoich gier i wielkie plany co dalej kupować 😉

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.