Formularz zgłoszeniowy – eliminacje do Mistrzostw Polski Neuroshima HEX!

[one_fourth] [/one_fourth]
[one_half]


  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TURNIEJU ELIMINACYJNEGO DO MISTRZOSTW POLSKI NEUROSHIMA HEX! 3.0

  Dane organizatora eliminacji


  Szczegóły wydarzenia (eliminacji)


  Lokalizacja wydarzenia (eliminacji)


  Zamówienia pakietu nagród i pakietu turniejowego
  Zgodnie z regulaminem, organizator turnieju eliminacyjnego zobowiązany jest nabyć przynajmniej jeden zestaw nagród dla zwycięzców turnieju. Koszty to 30zł za każdy zestaw nagród + ewentualne koszty transportu. Zestaw nagród opisany jest na stronie Mistrzostw Polski.

  Dodatkowo organizator turnieju eliminacyjnego może nabyć na potrzeby turnieju pakiet turniejowy. Koszt jednego pakietu to 20zł (+ ew. koszty transportu). Pakiet taki zawiera 12 armii (4x3szt. armie z podstawowej Neuroshimy) oraz 6 plansz do pojedynków.

  Po wysłaniu zgłoszenia szczegóły co do płatności za zamówione zestawy zostaną wysłane mailem. Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem zgłoszenia. Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zaksięgowaniu się wpłaty za zestawy turniejowe.

  Adres wysyłki zestawu nagród i pakietu turniejowego (jeśli inny, niż lokalizacji wydarzenia)


  Akceptuję:

  Administratorem Twoich danych osobowych jest PORTAL GAMES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Knurowie (44 – 190 Knurów) przy ul. Sienkiewicza 13. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności”. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę.

  [/one_half]
  [one_fourth] [/one_fourth]

  O nas

  Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

  Nasz Twitter

  I wszystko jasne 😍 #portalgames #zapowiedzi2021 https://t.co/sWACjv0iLx
  Bez komentarza ;) #portalcon https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/bKx2nH6YhQ
  Jak każdego roku gramy razem z WOŚP❤️ #WOŚP #gramycharytatywnie Wszystkie aukcje 👇 https://t.co/Xq3vKYatPl https://t.co/NMiJGEGQZk

  Newsletter