Osadnicy Narodziny Imperium: Amazonki

[full_width padding=”0 15% 0 15%”]

[/full_width]

[one_half padding=”0 3% 0 10%”]

  • Tytuł: OSADNICY: NARODZINY IMPERIUM – AMAZONKI
  • Autor gry: Ignacy Trzewiczek, Joanna Kijanka
  • Autorzy ilustracji: Roman Kucharski, Anastasia Meylus
  • Wiek graczy: 10+
  • Czas gry: 45-90 min.
  • Liczba graczy: 1 – 4
  • Pobierz instrukcję: PDF
  • Link do BGG: Imperial Settlers: Amazons
  • Premiera rozszerzenia: 24 października 2018
  • Uwaga: Jest to rozszerzenie do gry Osadnicy: Narodziny Imperium

[/one_half][one_half padding=”0 10% 0 3%”]

Kup w przedsprzedaży za 79,00 ZŁ z dodatkowymi drewienkami za darmo!
(Sugerowana cena detaliczna: 95,00 zł)

Amazonki

[/one_half]

[full_width padding=”0 5% 0 5%”]

Wojownicze plemię Amazonek, trzeci duży dodatek frakcyjny, wkracza do świata Osadników: Narodziny Imperium wprowadzając unikatowy mechanizm deckbuildingu, który pozwoli zachowywać w talii konkretne karty i skupić się na interesujących nas kombinacjach!

Amazonki kładą bardzo silny nacisk na karty zapewniające „bonus za zbudowanie”. Większość kart, którymi dysponuje ich frakcja, dostarcza nam dobro tylko i wyłącznie podczas zbudowania, a sam ich koszt bardzo często odnosi się tylko i wyłącznie do fundamentu. Ta drobna zmiana wprowadza całkowicie nowy sposób postrzegania naszych budynków frakcyjnych. Amazonki są o tyle wyjątkową frakcją, że zawsze, gdy wykorzystują frakcyjny fundament jako koszt budowy dla innej karty, zamiast odrzucać wykorzystaną kartę, wtasowujemy ją z powrotem do swojej talii Frakcyjnej.

W nasze ręce zostaje również oddana możliwość odrzucania kart z talii, dzięki czemu będziemy w stanie kontrolować to, czym dysponujemy. Dzięki temu będziemy mogli skupić się na kilku kartach, które pozwolą zdobyć nam dużą liczbę punktów zwycięstwa.

Stwórz własne Imperium Amazonek wedle własnych wyborów, w najnowszej odsłonie gry Osadnicy: Narodziny Imperium!


[/full_width]

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Tweeter

Z ciężkim sercem: targi w Essen dopiero w 2021 roku. Niby bez niespodzianki, niby zrozumiałe - ale żal będzie się w… https://t.co/LUgEdyXOVV
RT @pbookownik: Drodzy Planszówkowicze! Właśnie trwa przedsprzedaż Drugiego Dna rozpoczynającego Serię Sygnowaną do wielokrotnie nagradzane…

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!