Zombicide: Czarna Plaga

[text_area page_id=”1999″ column=”6″ margintop=”0″ marginbottom=”20″]

Zombicide: Czarna Plaga

[/text_area]

[text_area page_id=”1999″ column=”6″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

[/text_area]

[text_area page_id=”1999″ column=”8″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

Zombicide: Czarna Plaga to gra kooperacyjna przeznaczona dla jednego do sześciu graczy, w której zmierzysz się z hordami zombie wskrzeszanych przez podłych nekromantów. Każdy z graczy kontroluje od jednego do sześciu Ocalałych, w atakowanym przez Zombie świecie fantasy. Cel jest prosty – wypełnijcie cele Misji, przeżyjcie i zabijcie tyle Zombie, ile tylko zdołacie! Ale to przede wszystkim wielkie pudło, w którym znajdziecie mnóstwo świetnie wykonanych figurek najwyżej jakości – znak rozpoznawczy ich producenta, wydawnictwa Cool Mini Or Not. Po doświadczeniach zdobytych w Zombicide: Czarna Plaga, wasza paczka stanie się najlepszą drużyną do eksterminacji Zombie!

[/text_area]

[text_area page_id=”1999″ column=”4″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

 

399,95 ZŁ
(Sugerowana cena detaliczna)
Kup teraz Rising Sun[/text_area]

 


[text_area page_id=”1999″ column=”7″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

Doskonałe figurki

Wydawnictwo Cool Mini Or Not, producent gry Zombicide: Czarna Plaga, znane jest ze swojej dbałości o szczegóły i kunsztu, z jakim wytwarza figurki do swoich gier. W pudełku z Zombicide znajdziecie całe mrowie zombii, bohaterów i nekromantów, dzięki którym każda rozgrywka w Zombicide będzie niezwykłym przeżyciem… albo pożarciem.

[/text_area]

[text_area page_id=”1999″ column=”5″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

 

 

Patrząc od lewej: Nelly, Ann, Samson, Baldric, Silas i Clovis.

 

 

 

[/text_area]


[text_area page_id=”1999″ column=”5″ margintop=”10″ marginbottom=”10″]

 

 

Patrząc od lewej: Clovis, Nelly, Baldric, Ann, Samson i Silas.

 

 

 

[/text_area]

[text_area page_id=”1999″ column=”7″ margintop=”10″ marginbottom=”10″]

Wspaniali bohaterowie

Czarna Plaga ma przyjemność przedstawić Wam grupę przypadkowo połączonych losem ocalałych bohaterów. To ludzie, elfy i krasnoludy, wszyscy pochodzący z różnych szczebli drabiny społecznej, połączeni jednym celem – przetrwania i mordowania zombie! Każdy z nich będzie mierzyć się z hordą wykorzystując swoje unikatowe zdolności.

[/text_area]


[text_area page_id=”1999″ column=”7″ margintop=”10″ marginbottom=”10″]

Hordy przebrzydłych zombie

Ale bohaterowie to nie wszystko! Czymże byłoby wyzwanie, bez prawdziwie krwiożerczych i bezwzględnych czarnych charakterów? Powitajcie ZOMBIE!!! Hordy zombie powłóczące nogami przez mroczny świat zostały wskrzeszone przez potężnych Nekromantów. Gdy ci potężni lordowie czarnej magii pojawiają się w grze, wiedzcie, że wkrótce pojawi się jeszcze więcej potworów! Ale jako przywódcy, Nekromanci nie będą tracić czasu na uganianie się za ocalałymi bohaterami. Zamiast tego będą unikać konfrontacji i przywoływać coraz to więcej zombie.

[/text_area]

[text_area page_id=”1999″ column=”5″ margintop=”10″ marginbottom=”10″]

 

 

Na górze Szwędacze, po lewej Spaślak, w środku Biegacze i Nekromanta, a po prawej Abominacja.

 

 

 

[/text_area]


[text_area page_id=”1999″ column=”5″ margintop=”10″ marginbottom=”10″]

 

 

Od lewej: Biegacz, Szwędacz, Nekromanta, Abominacja, Spaślak i jeszcze jeden Szwędacz (Szwędaczka?).

 

 

 

[/text_area]

[text_area page_id=”1999″ column=”7″ margintop=”10″ marginbottom=”10″]

Różnorodni przeciwnicy

Jeśli nie uda się wam ich szybko wyeliminować, zaleje was powódź Czarnej Plagi! Ale to nie wszystko… Potężna, górująca nad wszystkimi Abominacja za nic ma twoją zbroję, z kolei sama będą niemal niezniszczalną. Pokonać ją można tylko sprytem i odpowiednio mocną dawką Smoczego Ognia! Pozostali przeciwnicy będą nieuchronnie zmierzać w kierunku bohaterów, wabieni kuszącym zapachem ich mózgów…

[/text_area]


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[text_area page_id=”1999″ column=”6″ margintop=”10″ marginbottom=”10″]

Zombicide: Czarna Plaga - komponenty

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”94″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 • 9 kafelków gry tworzących planszę w wielu kombinacjach
 • 65 figurek zombie
  • 35 Szwendaczy
  • 14 Spaślaków
  • 14 Łowców
  • 1 Abominacja
  • 1 Nekromanta
 • 6 figurek Ocalałych i karty Ocalałych (Nelly, Ann, Silas, Clovis, Baldric, Samson)
 • 6 plansz Ocalałych
 • 6 kolorowych podstawek Ocalałych
 • 6 kości
 • 48 wskaźników
 • 68 znaczników
 • 125 mini kart
 • 1 instrukcja

 

 

 


[ngg_images source=”galleries” container_ids=”95″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

 

 

[/text_area]

[text_area page_id=”1999″ column=”6″ margintop=”10″ marginbottom=”10″]

Przedsprzedaż Zombicie - Rozgrywka

Zombicide: Czarna Plaga jest grą kooperacyjną, przeznaczoną dla jednego do sześciu graczy, którzy stawią czoła hordom wygłodniałych Zombie, kontrolowanych przed mechanikę gry. Każdy z graczy kontroluje od jednego do sześciu Ocalałych, w atakowanym przez Zombie świecie fantasy. Cel jest prosty – wypełnijcie cele Misji, przeżyjcie i zabijcie tyle Zombie, ile tylko zdołacie!

Stwory są powolne i przewidywalne, ale jest ich mnóstwo. Uważajcie na Abominacje i Nekromantów! Ocalali używają wszystkiego, co wpadnie im w ręce, byle tylko zgładzić Zombie. Im lepsza broń, tym więcej trupów i więcej Zombie, zwabionych zapachem świeżej krwi!

Ocalali mogą wymieniać między sobą ekwipunek, a gracze dzielić taktykami. Tylko ścisła współpraca umożliwia wypełnienie celów Misji i przeżycie kolejnego dnia. Potyczki z Zombie to świetna zabawa, ale musicie również ratować innych Ocalałych, znaleźć pożywienie i broń, zgłębiać sekrety Nekromantów i wiele, wiele więcej!

Przykład rozłożonej gry

Śmierć, krzywda, plaga i wojna to codzienność w tych czasach, ale nic nie przygotowało nas na… Zombie!

Wyłaniają się z głębi lasów i pełzającej mgły. Są pionkami nekromantów, którzy wskazując palcem na wioski i gospodarstwa skazują je na zgubę. Zombie kłębią się wokół nas – zagryzając i rozrywając ludzi na strzępy! A my możemy tylko siedzieć i patrzeć w trwodze, jak nasi martwi przyjaciele powstają jako kolejne stwory…

Przedzieraj się przez hordy nieumarłych wewnątrz mrocznych wież, opustoszałych chat i okupowanych fortyfikacji

Szerząc chaos i śmierć, inwazja mogłaby się udać, niebawem zagrażając także wielkim miastom.

Nekromanci padli ofiarą tej samej pychy, co „możni panowie” – zapomnieli, że jesteśmy twardzi. Wytrzymali. I umiemy walczyć. Nekromanci widzieli w nas jedynie gotową porcję świeżych zwłok.

Mylili się.

Nadszedł czas, by chwycić za broń i walczyć o nasze życie i wolność.

[/text_area]

[text_area page_id=”1999″ column=”12″ margintop=”10″ marginbottom=”10″]

[/text_area]


Pobierz fanowskie scenariusze!

Czy wiesz, że istnieje edytor map do Zombicide? Dowiedz się więcej tutaj!

Zagraj w scenariusze, które wygrały konkurs! Stworzone były przez fanów Zombicide, w języku Polskim, i wykorzystują elementy z Czarnej Plagi, Wulfsburga, oraz Zielonej Hordy!

Pobierz fanowskie scenariusze tutaj:

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Tweeter

Z ciężkim sercem: targi w Essen dopiero w 2021 roku. Niby bez niespodzianki, niby zrozumiałe - ale żal będzie się w… https://t.co/LUgEdyXOVV
RT @pbookownik: Drodzy Planszówkowicze! Właśnie trwa przedsprzedaż Drugiego Dna rozpoczynającego Serię Sygnowaną do wielokrotnie nagradzane…

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!