Resistance – Wrogie zamiary & Tajne cele

[image page_id=”2501″ column=”6″ link=”http://portalgames.pl/portalgames/pl/wp-content/uploads/2017/02/resistance_wrogie_zamiary__tajne_cele_BOX.png” lightboxlink=”http://portalgames.pl/portalgames/pl/wp-content/uploads/2017/02/resistance_wrogie_zamiary__tajne_cele_BOX.png” title=””][text_area page_id=”2501″ column=”6″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

Wrogie zamiary & ukryte cele to dwa dodatki do intrygującej gry The Resistance, zawarte w jednym pudełku.
Dzięki rozszerzeniu starcie Bojowników o Wolność i  Agentów Rządu stanie się jeszcze bardziej ekscytujące. Gracze zyskają specjalne zdolności, a do gry wejdą nowe reguły. Dodatek wprowadza aż sześć opcjonalnych modułów rozgrywki. Możecie stosować je wszystkie naraz, lub wybrać, te które najbardziej wam odpowiadają.

Asasyn. Moduł wprowadza do The Resistance karty wzorowane na rolach z gry Avalon, z nazwami dostosowanymi do świata dystopicznej przyszłości.
Dezerter. Ten z kolei moduł oparty jest na Lancelocie, dodatku do Avalonu. W The Resistance są dostępne dwa tryby wykorzystania Dezertera. W pierwszym gracz, który wylosował tę postać może w trakcie rozgrywki zmieniać stronę, po której się opowiada. W drugim dwaj Dezerterzy wiedzą o sobie nawzajem i znają swoją lojalność – dzięki temu już od samego początku mogą rozpocząć wobec siebie grę podstępów i oskarżeń.
Tropiciel. Każda drużyna udająca się na misję zawiera jedną dodatkową osobę, która nie bierze udziału w akcji. Przywódca wybiera jednego gracza i śledzi każdy jego ruch. Dzięki temu Agent nie wie, czy uda mu się dokonać sabotażu, czy jedynie zdradzi swoją tożsamość. Z kolei Bojownicy muszą zaakceptować fakt, że w grupie jest Agent i zaufać Przywódcy, że uda mu się go wyizolować.

Łowca. Starcia sił Ruchu Oporu i Rządu weszły na wyższy poziom. To już nie są stare dobre akcje dywersyjne i sabotaże. Teraz gra toczy się o większa stawkę. Aby zwyciężyć, Bojownicy i Agenci muszą zidentyfikować konkretne postacie po przeciwnej stronie. Dzięki temu cała rozgrywka ulega diametralnej zmianie, a wszyscy gracze muszą wymyślić zupełnie nowe strategie.

Odwracacz. Wprowadźcie jeszcze więcej chaosu do gry. Postawcie wszystko na głowie. Odwracacze mają możliwość zmiany wyniku głosowania. Jeśli Odwracacz jest kontrolowany przez Bojowników, może uratować misję skazaną na porażkę, w przypadku gdy jest po stronie Agentów, jest stanie dokonać ostatecznego sabotażu.

Inkwizytor. Kolejny moduł zaczerpnięty z Avalonu. Gracz posiadający Inkwizytora ma możliwość sprawdzenia lojalność innego gracza i wyjawienia jej innym (oczywiście może kłamać).
Wrogie zamiary & ukryte cele sprawią, że The Resistance jeszcze nieraz was zaskoczy!

Do gry wymagana jest podstawowa wersja The Resistance.

buttonek

[/text_area][horizontal_tab page_id=”2501″ column=”12″][horizontal_tab_content page_id=”2501″ title=”Materiały dodatkowe”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2501″ title=”Pliki i materiały video”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2501″ title=”Recenzje”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2501″ title=”Wyróżnienia”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2501″ title=”Informacje o produkcie”]

Autor: Don Eskridge

Wiek: od 13 lat
Liczba graczy: 5-10
Czas gry: 30 minut
Zawartość pudełka:

 • 6 kart Tożsamości do Modułu Zamachowiec
 • 2 karty Misji do Modułu Myśliwy
 • 1 żeton Drużyny do Modułu Mysliwy
 • 2 karty Tożsamości do Modułu Zdrajca
 • 5 kart Lojalności Zdrajcy do Modułu Zdrajca
 • 10 kart Tożsamości do Modułu Łowca
 • 4 karty Lojalności do Modułu Łowca
 • 6 kart Misji do Modułu Łowca
 • 1 żeton Śledczego do Modułu Łowca
 • 2 karty Lojalności do Modułu Inkwizytor
 • 1 żeton Inkwizytora do Modułu Inkwizytor
 • 2 karty Tożsamości do Mudułu Odwracacz
 • 6 kart Misji do Mudułu Odwracacz

Strona gry w serwisie Boardgamegeek: Resistance – Wrogie zamiary & Tajne cele
[/horizontal_tab_content]
[/horizontal_tab]

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Tweeter

Z ciężkim sercem: targi w Essen dopiero w 2021 roku. Niby bez niespodzianki, niby zrozumiałe - ale żal będzie się w… https://t.co/LUgEdyXOVV
RT @pbookownik: Drodzy Planszówkowicze! Właśnie trwa przedsprzedaż Drugiego Dna rozpoczynającego Serię Sygnowaną do wielokrotnie nagradzane…

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!