Zombicide – edytor map

Jeśli marzyliście kiedyś o o tworzeniu swoich własnych map do którejkolwiek edycji Zombicide, albo po prostu skończyły wam się scenariusze i chcecie spróbować czegoś nowego, twórcy gry mają narzędzie w sam raz dla was.

Edytor map do Zombicideto darmowy program, który zawiera następujące pakiety danych:

 • Zombicide Season 1
 • Zombicide Season 2: Prison Outbreak
 • Toxic City Mall
 • Zombie silhouette pack
 • Zombicide Season 3: Rue Morgue
 • Angry Neighbors
 • Black Plague – wydana przez nas Czarna Plaga
 • Wulfsburg – wydany przez nas dodatek do Czarnej Plagi

Aplikację możecie pobrać pod tym adresem: https://www.zombicide.com/en/map-editor/

Edytor to oprogramowanie na otwartej licencji bgmapeditor z preinstalowanym zestawem danych Zombicide. Pozwala po prostu na tworzenie własnych misji i dzielenie się nimi z innymi graczami! Edytor pozwala wybierać swoje własne kafle, drzwi, znaczniki i układanie ich wedle własnego uznania, aby zafundować Ocalałym nowe wyzwania!

Mając Czarną Plagę i Zieloną Hordę można czerpać inspirację garściami i tworzyć naprawdę wymagające i niesamowite scenariusze! No to co, do dzieła!

Konkurs!

Jeśli chcecie wygrać nasze Portalowe gadżety, to zachęcamy do stworzenia swoich misji w ten weekend i podzielenia się nimi z nami do poniedziałku 11 marca, do godziny 12:00! Pamiętajcie, że liczy się kreatywność 😉 Najlepszą naszym zdaniem misję nagrodzimy zestawem gadżetów z naszego sklepu (koszulką w wybranym, dostępnym rozmiarze, plakatem i kubkiem)!

A wszystkie najciekawsze prace dodatkowo wyróżnimy małymi niespodziankami 😉 Swoje misje przesyłajcie na adres: portal@portalgames.pl z tytułem z tytułem KONKURS ZOMBICIDE- tylko jedno zgłoszenie na osobę!


Rozstrzygnięcie konkursu! Pobierz fanowskie scenariusze!

Czy wiesz, że istnieje edytor map do Zombicide? Dowiedz się więcej tutaj!

Zagraj w scenariusze, które wygrały konkurs! Stworzone były przez fanów Zombicide, w języku Polskim, i wykorzystują elementy z Czarnej Plagi, Wulfsburga, oraz Zielonej Hordy!

Pobierz fanowskie scenariusze tutaj:

2 komentarze Added

Join Discussion
 1. man 14 marca 2019 | Odpowiedz

  Czy opublikujecie gdzieś ciekawsze scenariusze?

  • Portal Games 18 marca 2019 | Odpowiedz

   Tak, po rozstrzygnięciu konkursu najlepsze prace będą dostępne do pobrania z naszej strony.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp
RT @angryboardgamer: Ostatnie dni przedsprzedaży limitowanej edycji gry @Portal_pl #NeuroshimaHEX wraz z bonusami. ⏱⏱⏱ 🔥Szczegóły🔥https://t…

Newsletter