Weekend z Portalem – nadchodzi masa atrakcji

Witajcie!

Chcielibyśmy zachęcić was do wzięcia udział w organizowanej przez nas akcji – Weekend z Portalem. Zrób w ten weekend zdjęcie podczas rozgrywki w dowolną grę Portalu i wrzuć je na swojego FB lub Twittera. Oznacz w poście Portal (FB @Portal Games lub Twitter @portal_pl), dodaj tag #WeekendZPortalem i wygraj nagrody w jednej z dwóch kategorii. Spośród wszystkich wpisów, zdjęć i zgłoszeń wybierzemy autorów kilku najciekawszych propozycji i nagrodzimy następującymi nagrodami:

– Granie na łonie natury (unikatowe drzewka do Fotosyntezy lub promoski do Robinsona)

– Granie w miejskiej dżungli (promoski do 51. Stanu lub do Neuroshimy HEX! 3.0)

Oprócz tego w ten weekend odbędą się dwie wspaniałe imprezy – Pyrkon i Warszawskie Targi Książki. Spotkacie na nich naszą ekipę i Portal Gamersów, a także zagracie w niektóre z naszych tytułów!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp

Newsletter