51. Stan Ultimate Edition wkrótce na platformie Gamefound

Portal Games wyda w ramach kampanii crowdfundingowej nową edycję 51. Stanu.

Knurów, 17 stycznia 2022 r. Portal Games zapowiada lutową  kampanię uwielbianego 51. Stanu na Gamefoundzie, wraz z ulepszeniem komponentów, dodrukiem niedostępnych dodatków oraz nowym rozszerzeniem pt. “Ziemia Niczyja”, zaprojektowanym przez Ignacego Trzewiczka.

Pierwotnie wydany w 2010 roku, 51. Stan był przełomowym sukcesem dla Portal Games. Osadzony w tym samym uniwersum, co uwielbiana przez fanów Neuroshima Hex, 51. Stan oferuje graczom nowy sposób walki o zasoby na pustkowiach Ameryki. Wydany w 2016 roku 51. Stan Master Set połączył podstawową grę i pierwsze dwa dodatki, Zimę i Nową Erę, w jednym pudełku, wprowadzając zupełnie nową szatę graficzną i ulepszoną rozgrywkę. Od tego czasu wydano trzy kolejne dodatki, znakomicie rozszerzające uniwersum. Dzięki Ultimate Edition 51. Stanu Portal Games chce zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia z rozgrywki.

51 Stan Ultimate Edition, który pojawi się na Gamefoundzie, połączy całą dostępną dotychczas zawartość dla 51. Stanu w jednym pudełku. Obejmuje to wszystkie osiem plansz frakcji, promki, minirozszerzenia i wszystkie trzy dodatki: Sojuszników, Zgliszcza i Molocha. Wprowadzone zostaną również znaczące ulepszenia komponentów, a także dodatkowa zawartość.

Podczas kampanii na platformie Gamefound dostępne będzie także zupełnie nowe rozszerzenie, Ziemia Niczyja, zaprojektowane przez Ignacego Trzewiczka, które wprowadza wyjątkową zmianę do podstawowej gry: kontrolę nad obszarem. Gracze będą walczyć o dominację nad ziemią niczyją rozsianą po pustkowiach. Na Gamefoundzie dostępna będzie możliwość wsparcia dla graczy, którzy chcą otrzymać jedynie dodatek Ziemia niczyja. Nowe rozszerzenie zmieści się w pudełku Ultimate Edition 51. Stanu.

„Fani zawsze proszą o więcej kontentu dla 51. Stanu” – powiedział Ignacy Trzewiczek, prezes Portal Games. „Chcę ponownie odwiedzić tę serię i zaprojektować coś nowego dla jej fanów, ale także zaoferować coś naprawdę wyjątkowego dla nowych graczy. Myślę, że wszyscy będą zachwyceni genialnymi ulepszeniami komponentów w 51. Stanie Ultimate Edition.”

Kampania 51. Stanu Ultimate Edition rozpocznie się 22 lutego 2022 r. i potrwa 14 dni. Draft strony zostanie opublikowany 17 stycznia, aby fani mogli już teraz przyjrzeć się nowej zawartości.

O Portal Games

Portal Games to wydawca gier planszowych, takich jak zdobywające uznanie: Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa, Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie, Osadnicy: Narodziny Imperium, Królestwa Północy, czy też Neuroshima Hex. Założone w Polsce w 1999 roku wydawnictwo, urosło do rangi jednego z najbardziej znanych kreatywnych studiów gier planszowych w Europie. Naszym powołaniem, jest tworzenie gier najwyższej jakości. Gier, Które Opowiadają Historię.

1 Comment Added

Join Discussion
 1. Pingback: Zapowiedź 51 Stan: Ultimate Edition • NeuroshimaHex.pl 17 stycznia 2022

  […] Portal Games zapowiedziało specjalną edycję gry 51 Stan o podtytule Ultimate Edition, którą będzie można wspierać […]

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)



  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.