Zestaw promo Robinson Crusoe 2018 – premiera

Witajcie Planszówkowicze!

Mamy dla was coś ekstra. W ramach naszego Programu Wsparcia Sprzedaży Detalicznej, chcielibyśmy zaprezentować wam nasz nowy zestaw promo dla Robinsona Crusoe!

Robinson Crusoe In-Store Event Kit ma premierę 21 marca 2018. Od tego dnia sklepy, kluby, lokale, knajpy planszówkowe i konwenty (prowadzące sprzedaż detaliczną gier planszowych) mogą zamawiać u nas zestaw i z jego pomocą organizować niezapomniane wieczory z Robinsonem. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w takim wydarzeniu, skontaktujcie się ze swoim ulubionym lokalem i zapytajcie go o możliwość organizacji wspólnego grania. Z powodu licznych zapytań, chcielibyśmy sprostować, że lokal musi posiadać status detalisty (a więc prowadzić sprzedaż gier), aby móc zamówić zestaw od Portal Games lub od naszych dystrybutorów.

Zobaczcie, co znajduje się w zestawie:


Nowy scenariusz do Robinsona Crusoe

Dla każdego fana Przygód na Przeklętej Wyspie będzie to nie lada gratka. Zestaw zawiera Zupełnie nowy scenariusz – Wehikuł Czasu!

Jego autorem jest Themistoklis Dakanalis, zwycięzca konkursu z 2017 roku na najlepszy fanowski scenariusz do Robinsona. Od momentu publikacji Zestawu, jego dzieło staje się jedenastym oficjalnym scenariuszem do gry Robinson Crusoe!

Wehikuł Czasu zabierze was w (jak można się domyślać) podróż w czasie, do ery niebezpiecznych bestii i rzadkich leczniczych roślin. Waszym celem będzie ocalić własne życie!

Każdy zestaw zawiera jedną kopię scenariusza Wehikuł Czasu.


Nowa postać – Gracz!

Nie powinno się podróżować w czasie bez należytego przygotowania! A kto zna się lepiej na metafizyce podróży w czasie, paradoksach kontinuum czasoprzestrzennego (poza Doktorem?) Kto jest lepiej przygotowany do korzystania z Wehikułu Czasu niż doświadczony Gracz?

Nowa postać Gracza i Graczki do Robinsona Crusoe to zabawny mini-dodatek. Postać ta może być użyta w dowolnym istniejącym scenariuszu. Gracz zna takie przydatne umiejętności jak Bonus do KP, który tymczasowo tworzy tarcze ochronne wokół postaci i pozwala unikać obrażeń podczas polowania, a także inne związane z graniem zdolności, takie jak Noob, Cheater i Powergamer.

Każdy zestaw zawiera 8 kopii postaci Gracza


Drewniane znaczniki ryb!

I wreszcie coś, na co wszyscy czekaliście! Drewniane znaczniki ryb! Te śliczne małe drewienka reprezentują zasób jedzenia. Teraz już nie musicie więcej łowić bananów – możecie zdobywać ryby, tak jak na to wskazują ilustracje na planszy do gry!

Każdy zestaw zawiera 16 drewnianych znaczników ryb
Nie zwlekajcie i zapytajcie w swoim ulubionym lokalu planszówkowym, czy zamierzają organizować rozgrywkę w Robinsona Crusoe!

Data premiery zestawu promo Robinsona Crusoe to 21 marca 2018!

Share this

4 komentarze

 • Karol

  Ja czekam na zestaw do kupienia i będę zawiedziony jak szybko się nie ukaże….

 • Szymon

  Kiedy do kupienia?! Mam chęć, bo scenariusz brzmi ciekawie…

  • admin

   Póki co tylko do zagrania / zdobycia podczas wydarzeń organizowanych przez sklepy i sprzedawców. Nie ma jeszcze terminu, kiedy scenariusz trafi do sprzedaży.

 • Rafał

  to teraz czekamy na drewniane papużki, i będę spełniony