Rising Sun – zapowiedź wydania dodatków do gry

Przedsprzedaż Rising Sun wkrótce się skończy, więc jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zamówienie u nas gry z unikatową figurką, to mamy dla was kolejne argumenty!

Portal Games ma przyjemność zapowiedzieć wydanie trzech dodatków do gry Rising Sun – Kami Unbound, Dynasty Invasion oraz Monster Pack.


Rising Sun: Kami Unbound

Rozszerzenie Kami Unbound przenosi jedynie czczone wcześniej Kami wprost do świata materialnego – dodatek zawiera wspaniałe, wysokiej jakości figurki mistycznych istot. Kami będą w stanie pomagać Klanom, które są im najwierniejsze; potrafią wpływać na prowincje, w których zostały umieszczone. Dodatek wprowadza także Górską talię kart, która może być wykorzystywane zarówno z dodatkiem, jak i jedynie z podstawową grą.

Rozszerzenie Kami Unbound zawiera:

– 7 bardzo szczegółowych plastikowych figurek

– 15 kart Pór Roku

– 7 kart Kami

– 1 instrukcję


Rising Sun: Dynasty Invasion

Dwa nieznane dotąd klany przypływają zza oceanu w dodatku Dynasty Invasion. Będą polegać na swoich Siedmiu Bogach Szczęścia i wprowadzą do gry dodatkowych zestaw kart Pór Roku! Rozszerzenie to wprowadza ogromną różnorodność do gry, wprowadzając Klany, które porzuciły dawne ścieżki sprzymierzania się z japońskimi potworami i wolą polegać na swoim własnym panteonie.

Dodatek Dynasty Invasion zawiera:

– 27 bardzo szczegółowych plastikowych figurek

– 22 Karty

– 22 kolorowe podstawki pod figurki

– 2 zasłonki Klanów

– 4 plastikowe znaczniki Klanów

– 1 planszkę Polityki/Wojny

– 10 żetonów

– 1 instrukcję


Rising Sun: Monster Pack

Dodatek Monster Pack wprowadza cztery nowe potwory do podstawowej wersji gry. Te istoty rodem z krain fantasy wprowadzają nowe zdolności, które będą umożliwiać graczom przywoływanie swoich sił, uwodzenie wojowników przeciwnika, spopielanie wrogów i uniemożliwianie honorowym przeciwnikom udziału w bitwie. Dodatek zwiększa ilość strategii, jakie dostępne są graczom w grze!

Rozszerzenie Monster Pack zawiera:

– 4 bardzo szczegółowe plastikowe figurki

– 4 karty Pór Roku

– 5 kolorowych podstawek pod figurki

– 1 instrukcję


Więcej szczegółów na temat dodatków pojawi się w II kwartale tego roku.

Share this

16 komentarzy

Zostaw komentarz