Nadchodzące premiery i dodruki

Na marzec mamy dla Was całą masę dobrych wiadomości. Po pierwsze do sprzedaży wracają Neuroshima Hex oraz Osadnicy: Narodziny Imperium. Jak zapewne pamiętacie nakłady obu gier uległy wyczerpaniu w okresie świątecznym – teraz na wiosnę znowu wracają na sklepowe półki.

Ciekawostka – z okazji otrzymania nagrody Zaawansowana Gra Roku dla Osadników postanowiliśmy to odnotować w tym wydaniu – na pudełku tego wydania tytuł gry pokryty jest błyszczącym lakierem.

W marcu w Wasze ręce trafią także dwie nowości. Od dawna zapowiadane Pięć rodzin (dodatek do gry Dziedzictwo) będzie miało premierę 8 marca. Przedsprzedaż, w ramach której możecie otrzymać żetony monet (by używać ich zamiast monet na kartach) już trwa – jak zawsze osoby, które zamówią grę w sklepie internetowym Portalu otrzymają produkt jako pierwsi!

Drugą premierą marca jest „Na sprzedaż”, czyli polska edycja międzynarodowego hitu autorstwa Stefana Dorry. To prosta i przystępna gra licytacyjna, w której najpierw kupujecie Nieruchomości, by zaraz potem sprzedać je z jak największym zyskiem. Gra płynnie przeplata licytację otwartą i licytację w ciemno, łącząc sprawdzone rozwiązania z oryginalną i nowatorską mechaniką. W najbliższych dniach opublikujemy instrukcję w formacie PDF oraz dodatkowe materiały o grze.

Życzymy udanych rozgrywek w marcu i wiele pozytywnych emocji!

PREMIERY I DODRUKI PORTAL

Share this

Jeden komentarz