MP HEX 2018 – Statystyki z maja podczas II periodu

Oficjalne Mistrzostwa Polski w Neuroshimę HEX! 3.0 trwają w najlepsze. Kolejny gorący okres starć już za nami – nie tylko ze względuna pogodę. Podsumujmy miesiąc maj podczas II periodu eliminacji. Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć wszystkim graczom, aby zabierali swoje własne armie na turnieje!

Rozegrano łącznie 6 turniejów eliminacyjnych, w których uczestniczyło łącznie 75 osób!

Zdecydowanie dominują armie podstawowe (może dlatego, że zawodnicy nie biorą własnych, a w zestawie turniejowym są tylko te z podstawki?) – największa liczba pojedynków: Borgo 61, Moloch 50

Geograficznie wygrywały następujące armie: Oświęcim – Posterunek, Rybnik – Posterunek, Poznań (Pyrkon) – Borgo, Gliwice – Borgo.

Największy procent zwycięstw odnotowały: Mephisto – 80%, Nowy Jork – 70%, Missisipi – 68,75%

Najczęściej na polu bitwy naprzeciwko siebie stanęły armie Borgo i Moloch. 23 pojedynki; 12 razy wygrana Borgo, 9razy Moloch, 2 remisy.

Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski. Życzymy powodzenia w dalszych turniejach!

2 komentarze Added

Join Discussion
  1. Piotras 21 czerwca 2018 | Odpowiedz

    Jak prezentują się statystyki Neodżungli? Czy ta armia zostanie kiedyś zreworkowana? Bo w obecnej formie nadaje się tylko do pieca, a po partyjce w Plants vs. Zombies stwierdzam w niej ogromny potencjał.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

W najnowszych Planszówkach TV Ignacy opowiada o historii gry Robinson Crusoe i zapowiedzianej kampanii Edycji Kolek… https://t.co/N42sN0QWmd
W 27,5 godziny od zapowiedzi kampanii Edycji Kolekcjonerskiej Robinsona Crusoe liczba subskrybentów przekroczyła 10… https://t.co/zKQ4l7Op9y
51 Stan: Moloch i Neuroshima RPG, czyli najmłodsze dziecko i matka uniwersum Neuroshimy ☣ Jaka była Twoja pierwsza… https://t.co/QPI2xIsrpV

Newsletter