MP HEX 2018 – Statystyki z maja podczas II periodu

Oficjalne Mistrzostwa Polski w Neuroshimę HEX! 3.0 trwają w najlepsze. Kolejny gorący okres starć już za nami – nie tylko ze względuna pogodę. Podsumujmy miesiąc maj podczas II periodu eliminacji. Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć wszystkim graczom, aby zabierali swoje własne armie na turnieje!

Rozegrano łącznie 6 turniejów eliminacyjnych, w których uczestniczyło łącznie 75 osób!

Zdecydowanie dominują armie podstawowe (może dlatego, że zawodnicy nie biorą własnych, a w zestawie turniejowym są tylko te z podstawki?) – największa liczba pojedynków: Borgo 61, Moloch 50

Geograficznie wygrywały następujące armie: Oświęcim – Posterunek, Rybnik – Posterunek, Poznań (Pyrkon) – Borgo, Gliwice – Borgo.

Największy procent zwycięstw odnotowały: Mephisto – 80%, Nowy Jork – 70%, Missisipi – 68,75%

Najczęściej na polu bitwy naprzeciwko siebie stanęły armie Borgo i Moloch. 23 pojedynki; 12 razy wygrana Borgo, 9razy Moloch, 2 remisy.

Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski. Życzymy powodzenia w dalszych turniejach!

Share this

2 komentarze

  • Piotras

    Jak prezentują się statystyki Neodżungli? Czy ta armia zostanie kiedyś zreworkowana? Bo w obecnej formie nadaje się tylko do pieca, a po partyjce w Plants vs. Zombies stwierdzam w niej ogromny potencjał.