Babel 13

Babel 13, wysunięta baza Nowego Jorku, z dnia na dzień traci kontakt z dowództwem. Jej obrońcy muszą stawić czoła przeciwnikowi, jakiego dotąd nie znali: siłom zmutowanej Natury – Neodżungli. Rozpoczyna się starcie, w którym stawką jest przetrwanie. Na pomoc ekipie bazy zostaje wysłana z odległego Nowego Jorku drużyna wyszkolonych żołnierzy. Jednak czy zdąży na czas?

Babel13 to pierwszy dodatek do gry Neuroshima HEX. W pudełku znajdują się dwie nowe armie oraz żetony terenu, dzięki którym można rozgrywać pasjonujące scenariusze.

Pierwszą z nowych armii jest Nowy Jork, defensywna armia, której sztab daje punkt wytrzymałości każdej sąsiadującej sojuszniczej jednostce. Drugą armią jest Neodżungla, posiadająca unikalną zdolność tworzenia macierzy – każdy żeton sąsiadujący ze sztabem i każdy kolejny sąsiedni tworzy tą niebezpieczną konstrukcję. Dołączone do macierzy moduły działają na każdy żeton macierzy!

Wśród terenów znajdują się wzgórza, jeziora, las – każde odpowiednio powiększając planszę i modyfikując reguły walki. W pudełku gracze znajdą także kampanię do Neuroshimy HEX składającą się z pięciu scenariuszy, które są ze sobą połączone fabularnie i prowadzą do wielkiej, finałowej bitwy.

UWAGA: Nakład dodatku uległ wyczerpaniu. Dodatek nie będzie wznowiony. Armie Nowego Jorku oraz Neodżungli można kupić w osobnych zestawach.

Materiały dodatkowe
Pliki
Recenzje
Informacje o produkcie